The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Възможно ли е...

#31
мии от стараза гора сам пак тая ламя до софия гълта 35 литра :roll: ас си бях сжикнал с екотек4ето на корсата ми 1.0 хахахах ми мом4ета за6то се 4удите на цената се пак сега няма мита и акцизи .... мейдодругото колко коня е този мотор
Reply

#32
мии от стараза гора сам пак тая ламя до софия гълта 35 литра :roll: ас си бях сжикнал с екотек4ето на корсата ми 1.0 хахахах ми мом4ета за6то се 4удите на цената се пак сега няма мита и акцизи .... мейдодругото колко коня е този мотор
Reply

#33
В случая митата и акцизите нямат значение.
Да ти е честита новата придобивка. Да си я караш дълго и безаварийно и повече време да си в нея отколкото под нея
:wink: :thumbup:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#34
В случая митата и акцизите нямат значение.
Да ти е честита новата придобивка. Да си я караш дълго и безаварийно и повече време да си в нея отколкото под нея
:wink: :thumbup:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#35
plamen2286 Wrote:мии от стараза гора сам пак тая ламя до софия гълта 35 литра :roll: ас си бях сжикнал с екотек4ето на корсата ми 1.0 хахахах ми мом4ета за6то се 4удите на цената се пак сега няма мита и акцизи .... мейдодругото колко коня е този мотор

110 кончета или 81 кВт
Reply

#36
plamen2286 Wrote:мии от стараза гора сам пак тая ламя до софия гълта 35 литра :roll: ас си бях сжикнал с екотек4ето на корсата ми 1.0 хахахах ми мом4ета за6то се 4удите на цената се пак сега няма мита и акцизи .... мейдодругото колко коня е този мотор

110 кончета или 81 кВт
Reply

#37
карай я без аварии и без проблеми, да ти е честита Smile Smile А ние тук в тоя район можем да си спретнем една срещичка :lol:
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#38
карай я без аварии и без проблеми, да ти е честита Smile Smile А ние тук в тоя район можем да си спретнем една срещичка :lol:
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)