The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upgrade HU603 - HU803?

#11
Leper Wrote:Днес включих само плеъра да видя какво свети и какво работи. За съжаление Тишо се оказа прав, бутоните от волана неработят (не е болка за умиране при положение че са доста неудобни на дясната ръка, но все пак), и съответно подсветката на бутоните неработи. Но се чудя ако се смени вътре в тях тази част дефакто която си кореспондира с САN дали няма да станат нещата, и коя е тази част Smile .... хубавото в цялата работа е че дори и да не стане с 3-ти канал, мога да си сложа усилвателя на моя HU и пак да е хубава музиката Smile
И усилвателят си комуникира с HU-то, така че може и той да се окаже безполезен.
По-добре провери дали не може да се препрограмира твоята кола с новото HU, за да си ползваш всичко.
Аз бях замислил един ЪП-грейд, но се оказа доста сложна работа - смяна на аудио модул (така нареченият усилвател), препрограмира на ICM (което няма 100% гаранция, че ще стане и работи) и др. "дребни" подробности ... така се отказах и ще се прави по паешкия начин Wink
Успех, колега, дано да го подкараш Smile
BG VOLVO Member #00409
Reply

#12
Ами вчера подкарах музичката, ама само да пробвам централния бачка перфектно, а и 803 е с 4 диска, незнам дали към него задължително има чейнджър, но немога да установя откъде се взима + към усилвателя...
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#13
Още един въпрос. Как се маха отзад кората за да сменя говорителите?
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#14
Leper Wrote:Още един въпрос. Как се маха отзад кората за да сменя говорителите?

Кората се сваля лесно. Но високоговорителите са занитени а и на HU-8xx говорителите са по-големи и се налага да смениш и решетката.

За да ти тръгнат бутоните от волана и подсветката и още няколко функции свързани с промяната на силата на звука в зависимост от скоростта на колата - МП. Препрограмиране на модула(HU-803), но не винаги се получава. В повечето случай става, но има и случай в които не може - зависи от колата.
Reply

#15
Мхм ясно, говорих с Роби, най-вероятно ще препрограмираме, но искам да разбера откъде се взима + за усилвателя...

п.п. линка е за страничните кори на вратите, аз тях вече с затворени очи ги свалям Smile
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#16
Leper Wrote:Мхм ясно, говорих с Роби, най-вероятно ще препрограмираме, но искам да разбера откъде се взима + за усилвателя...

п.п. линка е за страничните кори на вратите, аз тях вече с затворени очи ги свалям Smile

Заспала работа...
Довечера ще ти извадя от Вадис кое как.
Reply

#17
Такамм намерих + откъде да си го взема, направих бърза проба, всичко работи, като изключим гореизброените подсветка (но не на дисплея) и бутони на волана.... сега остана по-сложната част окабеляване до под седалката и поставяне на другите говорители (което поради нитовете ще поизчака)... все още се чудя дали ще ми е рентабилно за ъпдейт на софтуера.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#18
Коле онзи виц за онази работа де нямала рамене нали се сещаш Smile) тя главичката е вече вътре . Какви са тия сметки де от тук нататък ще смяташ .
Прави го .
Reply

#19
803-ката инсталирана успешно, кабелите прекарани....останаха само говорителите и евентуален ъпдейт Smile Честно казано в режим ProLogic , режим 3 канала или стерео според мен звучи по-добре от 603, ще видим как ще е и след смяна на говорителите.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#20
Update на софтуеъра - успешен!
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)