The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фарове за мъгла

#1
Здравейте на всички от мен ,имам в наличност два фара за мъгла , та въпроса ми е някой може ли да ми каже точно как да ги свържа с 12 волтово реле (ако може схема мн ще ми помогни ) или гледам има изкарани две букси до фаровете ???който незнам за какво са ( дали волво производителите са измислели точно че трябва да са за фарове за мъгла само мога да :?: :?: :?: :?: :?: :?: )
Благодаря предварително
Reply

#2
Има вероятност
Вържи буксите.
Ключето ти е от лявата страна на волана но ще трябва даго отблокираш
като счупиш ограничителя.Тройката с ключета.
Отваряш предния капак до стъклото има пластмасова кутия с релета а може и да греша
Ще трябва да проследяваш кабели иначе не става.Успех
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#3
nikistk Wrote:Има вероятност
Вържи буксите.
Ключето ти е от лявата страна на волана но ще трябва даго отблокираш
като счупиш ограничителя.Тройката с ключета.
Отваряш предния капак до стъклото има пластмасова кутия с релета а може и да греша
Ще трябва да проследяваш кабели иначе не става.Успех
Благодаря ще видя какво ще направя
Reply

#4
Моето е Бодигард,но предполагам,че на всички 4-ки е така.Към въпросната букса директно си вързах халогени,сложих си оригинално копче и си светнаха без други интервенции,НО само ако си поне на габарити.Лошото е,че дори без контакт продължават да светят,за разлика от фаровете.Ако излизам от колата зумера се обажда,ама ако чакам вътре.....Успех!
Всичко е възможно!
[Image: ab237368.gif]
раскрутка сайтов
Reply

#5
le4ko Wrote:Моето е Бодигард,но предполагам,че на всички 4-ки е така.Към въпросната букса директно си вързах халогени,сложих си оригинално копче и си светнаха без други интервенции,НО само ако си поне на габарити.Лошото е,че дори без контакт продължават да светят,за разлика от фаровете.Ако излизам от колата зумера се обажда,ама ако чакам вътре.....Успех!

Благодаря , колега мойте ги вързах към оригиналното копче за мъгла и сега свети отпред и отзад
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)