The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
буфер за s60

#1
ако се сложи буфер в багажника на s60,дали ще се чува и ще варши работа.
Reply

#2
vanqvasko Wrote:ако се сложи буфер в багажника на s60,дали ще се чува и ще варши работа.


Ами незнам дали ще върши работа в багажника. Толкова често ли ви блъскат отзад, че да имате нужда от буфериращи съоражения? :roll:
Reply

#3
:evil:
Reply

#4
много си кисел да не ти се е карала жена ти
Reply

#5
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Отговора на въпроса защо тоя задава таквиз въпроси се крие някъде в тълковния речник.
А ако питате за басова тонколона тогава нещата са съвсем други.

Чудно ми е само защо вместо да се замислите на тема какво ме бъзика тоя започвате с нападки на личностна основа?
Reply

#6
То е ясно, че имах предвид субуфер.
Reply

#7
И какъв му е смисала? Не ти стига оригиналното озвучаване? Или искаш малко "гъзария" тип "гоуф" ? На мен лично ми е перфектно и откъм баси и въобще откъм звук....ако ще променям нещо, ще е или да си сложа по високия клас на HU или ще подменя всички говорители с по мощни и хубави.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#8
Колеги няма нужда от излишен спам! Ако може някой да помогне на колегата с въпроса да помага, ако не има си тема за спам!
На теб може да ти стига оригиналната музика, но на колегата явно не. Това си е личен избор на всеки! Това дали е "гъзария" или тип "гоуф" какво общо има с въпроса на колегата? Дайте малко по сериозно....
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#9
Spam: А какво общо има твоето мнение? Казвам, че ако се нагласи добре еквалайзера, нещата стават добре, и звукът се чува вътре, а не от две преки баса.... казвам го защото не е само негов личен избор ами и като потърпевш от такива гъзарии.... живея на централна улица и ми е писнало лятото от гъзета с туби в багажниците и детето ми да подскача от леглото!!!
Все пак се извинявам на колегата ако целта му е просто да си вдигне леко басите, все пак на някой автомобили има фабричен суб бас, но той е при положение, че не достатъчно за самия автомобил нормалните настройки на аудиото.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#10
искам само да вдигна леко басите, нямам намерение да слагам супер мощен субуфер да ме заболи главата, прочетох че s60,s80 имали добра шумоизолация на багажника и субуфера не звучал добре.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)