The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся изпитан (форумен/клубен) сервиз за нашата марка

#1
Здравейте колега,

от доста време съм почитател на марката Волво, а отскоро съм и собственик на V40. Тъй като има няколко проблема (теч на хидравликата и тропане отпред, което много ми лази по нервите), които трябва да се отстранят и не обичам да ми се учат по колата се надявам да ме насочите към някой доказал се сервиз за нашата марка автомобили. Потърсих стари теми и попаднах на един сервиз "Калата" (намирал се някъде в района на Сточна гара) и доколкото разбрах колегата "unicata" работи там... Въпреки, че не е бил активен от Август миналата година реших да му пиша, но така и нямам отговор Sad Та... препоръчайте ми сервиз, в който да ми отстранят текущите проблеми и евентуални други след време Smile


Благодаря предварително за отделеното време и внимание!
Reply

#2
Здравей колега,
аз съм ползвал услугите на сервизи Vianor Павлово - за монтажни работи по ходовата част. Може да ги намериш в гугъл Smile
За хидравликата ако е рейка ти трябва специализиран сервиз/и (повече от едно мнение ти трябва за рейката)
Консумативи и авточасти Волво -
--->>>> <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=25243">viewtopic.php?f=21&t=25243</a><!-- l --> <<<<---
Reply

#3
Не тече самата рейка, а точно там, където е оградено:

   

   
Reply

#4
В почти всеки сервиз могат да ти отстранят проблема. Не се притеснявай. Smile Ето и кординати на още едно сервизче:
бул. Асен Йорданов №5- Точно срещу паркинга на Кауфланд Слатина. Фасадата е джанти и гуми.
Дано съм ти бил полезен. Поздрави Тошко
Консумативи и авточасти Волво -
--->>>> <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=25243">viewtopic.php?f=21&t=25243</a><!-- l --> <<<<---
Reply

#5
Колега не знам дали си погледнал за София добра работа също може да ти свърши и този сервиз <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gt1service.com/">http://www.gt1service.com/</a><!-- m --> .Без да правя реклами Smile ,но доста хора си ремонтират волвата там.

Поздрави!
Reply

#6
TBMauto Wrote:В почти всеки сервиз могат да ти отстранят проблема. Не се притеснявай. Smile Ето и кординати на още едно сервизче:
бул. Асен Йорданов №5- Точно срещу паркинга на Кауфланд Слатина. Фасадата е джанти и гуми.
Дано съм ти бил полезен. Поздрави Тошко

Подкрепям Smile ,добър сервиз-точни хора...
Между другото в ход е подготвяне на споразумение с тях...,за Клубен сервиз Wink
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#7
kire Wrote:
TBMauto Wrote:В почти всеки сервиз могат да ти отстранят проблема. Не се притеснявай. Smile Ето и кординати на още едно сервизче:
бул. Асен Йорданов №5- Точно срещу паркинга на Кауфланд Слатина. Фасадата е джанти и гуми.
Дано съм ти бил полезен. Поздрави Тошко

Подкрепям Smile ,добър сервиз-точни хора...
Между другото в ход е подготвяне на споразумение с тях...,за Клубен сервиз Wink

Колеги, може ли по-подробно да кажете, къде точно се намира сервиза? Направих една обиколка в района, но не можах да го открия. Гледах адреса и в гугъл мапс, но не можах да се ориентирам.
1998 Volvo V40 1.9TD 90hp
Reply

#8
Сервиза се намира точно на ъгъла,сключващ се от бул. "Цветан Лазаров" и бул. "Асен Йорданов",има голени табели...,проблема е че от страната на булевардите не може да се спре,а влизането към сервиза става от задната страна - бензиностанцията на "Петрол". Има паркинг за клиенти който се ползва и от магазините,които са в края на задънената улица.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#9
Днес купих Волвото ! Къде и как да го обслужа ?
Reply

#10
Волвол Wrote:Днес купих Волвото ! Къде и как да го обслужа ?

По начина по който се представяш като за първи път тук във форума, обслужването би трябвало да е в сервиз Big Grin
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)