The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся изпитан (форумен/клубен) сервиз за нашата марка

#41
mimmas Wrote:Връщам добри отзиви и от сервиза в Студентски град (очаква се обаче смяна на собственост там... до колкото разбрах, когато си вземах колата)
:lol: Не е от сега темата, но мисля и се надявам промени да не настъпват!
Няма как да се пренебрегне, или омаловажи този, който ти е помагал и вършил работа, когато се е налагало, независимо от работно време и проблеми... Мое мнение, не ангажирам никой с него. Както е индивидуално мнението за определен лекар, така е и за майстор/сервиз... Wink
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#42
Току що се регистрирах и се надявам да намеря помощ от хората и опита тук.
(ако не съм намерил точната тема, макар и да рових около час, ще се радвам да ме пренасочите).

Имам Волво V60 T4. на 7-8 години.
Двигателят е 1,6 бензинов, 180 коня (ако не греша в закръглянето).
Наскоро двигателят се повреди и след 2 диагностики в Мото Фое, ми предложиха да си поръчам части за около 800-900 лв, които се очаква да ми решат проблема.
Не искам да ви занимавам излишно с техническия проблем.
Повече ме интересува дали имам алтернатива на МП в България (София) в този случай.
Моето впечатление е, че МП ценообразуват доста скъпо и се надявам да има решение, което да е по-евтино.
Отделно, двигателят 1,6 на Волво, се води "Форд-ов", което повдига въпроса, дали някой Форд-ориентиран сервиз не би свършил работата. Самият приемчик в МП ми сподели, че в много случаи частите практически са същите като при Форд, но с леки, козметични изменения се брандират и съответно оценяват по "Волво стандарт"
Благодаря предварително
Reply

#43
(12-28-2017, 06:45 PM)mimmas Wrote: Връщам добри отзиви и от сервиза в Студентски град(очаква се обаче смяна на собственост там... до колкото разбрах, когато си вземах колата), и от Ники Добрев.
Не съм имал нищо сериозно, но съм доволен. (дори и печката ми запали)  Big Grin
Поздрави!

Вече мина година и нещо откакто друго момче Калин се занимава с този сервиз в Студентски град. Някой с мнения?
Reply

#44
Здравейте, не знам дали това е подходяща тема, но - от една година карам Волво С60 и да чукаме на дърво, не съм има големи проблеми. Наложи се една смяна на алтернатор с рециклиран такъв. Тогава исках да опитам в мото Пфое, но ми казаха час за след 2 седмици и се обърнах към приятел, който работи на цар Симеон в София. Много съм доволен, особено от цената. Питането ми е следното - всички части по колата са с марка Волво, мога да намеря същите спирачни дискове, но няма да пише Волво (както би било, ако ги поръчам от мото Пфое). За кои части бихте ме посъветвали да се обърна към тях (с оглед на голямата ценова разлика) и кои части/услуги, мога да си ремонтирам в друг сервиз. Благодаря!

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Reply

#45
(06-10-2019, 09:42 AM)TheFruitMaster Wrote: ...кои части/услуги, мога да си ремонтирам в друг сервиз. Благодаря!

Добре дошъл колега. По повод частите - някои ги има само като оригинал, но други може да намериш като добра алтернатива и без кутийката да е синя с надпис VOLVO на нея - всичко зависи от конкретната част. Ако си от София има няколко добри "неофициални" сервиза, където винаги биха могли да ти дадат добър съвет относно - например "В+3" или "К и Б Сервиз" ...успех
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#46
Здравей! Благодаря ти за информацията, ще погледна със сигурност! Ще споделя мнение, разбира се Smile

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Reply

#47
(06-10-2019, 01:36 PM)ivobivo Wrote:
(06-10-2019, 09:42 AM)TheFruitMaster Wrote: ...кои части/услуги, мога да си ремонтирам в друг сервиз. Благодаря!

Добре дошъл колега. По повод частите - някои ги има само като оригинал, но други може да намериш като добра алтернатива и без кутийката да е синя с надпис VOLVO на нея - всичко зависи от конкретната част. Ако си от София има няколко добри "неофициални" сервиза, където винаги биха могли да ти дадат добър съвет относно - например "В+3" или "К и Б Сервиз" ...успех

"К и Б Сервиз"  сервиз къде се намира?
Reply

#48
(09-24-2019, 12:01 PM)ogo Wrote: "К и Б Сервиз"  сервиз къде се намира?
https://www.facebook.com/pg/KBServiceLtd...e_internal
София, ул. Проф. Кирил Попов 45, GSM 087 670 3754
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)