The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сервиз в Сливен?

#1
Здравейте! Има ли в Сливен, добър сервиз за първоначален оглед и диагностика на волво?
Reply

#2
Здравей, Колега
Лично мнение - за компютърна диагностика ми бяха препоръчали сервиз в района на бившия товарен ДАП (по пътя за Ямбол, надясно след тролейбусното депо). За съжаление не си спомням името и точното място. За ходова чест - Михайлов, срещу Военния стадион. Климатика - сервиза в Дружба, на Бургаско шосе (не този на ситроен, а другия). За съжаление не е много изчерпателно, но самият аз живея от години в Бургас и в момента тук си поддържам колата. Щях да пропусна - боядисване и тенекии - аз лично съм доволен от един майстор, казва се Киро, сервиза му е в двора на една къща, намира се на една пряка на "Пушкин", между Военна болница и бившия Дърводелски техникум. Ако искаш по-добро качество (и на по-висока цена), в сервиза на Кале, до тролейбусното депо, но първо си питай за цените.
Ще си позволя и малко "антиреклама". След като си купих Волвото (края на август 2012), го оставих в сервиза на Олимпия авто - бившия на Мототехника, точно преди Фулда. Смениха ми масло, ремъци, шайби, всички филтри. Изрично ги предупредих, че ще минавам преглед в КАТ за първоначална регистрация, така, че да обърнат внимание на спирачки, светлини и т.н. Напразно - на опашката за канала в КАТ установих, че не ми работят предните габарити. Наложи се да сменям крушки на място. След това установих, че ми пада маслото. Оказа се, че уплътнението на масления филтър не е за моята кола, наложи се да сменям филтър на 2500 км (щото уплътнението си върви с филтъра). Дребни работи, но дразни. Не мисля, че е нормално човек, който не се занимава професионално с авторемонти, да дава съвети на "майсторите" си.
I like work: it fascinates me. I can sit and look at it for hours.
Jerome K. Jerome

ex: Volvo V40 1.8, 122 hp
now: Volvo S60 2.4D, 163 hp
Reply

#3
Благодаря, колега!
Reply

#4
Здравей колега, с две ръце подкрепям колегата kraychev за Михайлов относно ходова част, за двигателя и електрониката винаги се обръщам към BOSH, сервизът се намира на Самуиловско шосе има указателна табела веднага след Виктория авточасти за ТИРове, за бояджийница както е споменал колегата КАЛЕ, но има много добри момчета във вилна зона - кв. Дружба до 11то СОУ където са Везните в ляво пътя за вилна зона малко по навътре, баровците там си правят колите. За газ - улица Индустриална - сервиз ТАРТАРИНИ, ако си с фабрична като мене - Ямбол - до жп. гарата Landi Renzo оторизиран сервиз. За тенекеджийство в кв. Речица, на улица Драва това е точно като стигнеш разклонението срещу къщата със зеления покрив в дясно №44. За изчукване, изпъване няма грешка. Тапицер в Даме Груев. Климатика също и аз препоръчвам както колегата е посочил сервизът в Дружба до Стройко, Автокомплекс, другият за радиатори и също климатици - Нуши Бургаско шосе извън Сливен след бензиностанцията на Рамануша. За гърнета изпускателни системи - Вилна зона кв. Дружба зад блок №37 и съответно зад автокъща Auto kA. Друг добър сервиз комбиниран пътя за Карандила - Гарант Б. За авточасти аз пазарувам от Ауто Плюс и ако се налага в Бош. Това е за Сливен. Във Бургас възможностите са много.
Понякога решителната крачка напред се дължи на здрав шут отзад!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.vsgvision.com">http://www.vsgvision.com</a><!-- m -->
Reply

#5
Здравей колега, с две ръце подкрепям колегата kraychev за Михайлов относно ходова част, за двигателя и електрониката винаги се обръщам към BOSH, сервизът се намира на Самуиловско шосе има указателна табела веднага след Виктория авточасти за ТИРове, за бояджийница както е споменал колегата КАЛЕ, но има много добри момчета във вилна зона - кв. Дружба до 11то СОУ където са Везните в ляво пътя за вилна зона малко по навътре, баровците там си правят колите. За газ - улица Индустриална - сервиз ТАРТАРИНИ, ако си с фабрична като мене - Ямбол - до жп. гарата Landi Renzo оторизиран сервиз. За тенекеджийство в кв. Речица, на улица Драва това е точно като стигнеш разклонението срещу къщата със зеления покрив в дясно №44. За изчукване, изпъване няма грешка. Тапицер в Даме Груев. Климатика също и аз препоръчвам както колегата е посочил сервизът в Дружба до Стройко, Автокомплекс, другият за радиатори и също климатици - Нуши Бургаско шосе извън Сливен след бензиностанцията на Рамануша. За гърнета изпускателни системи - Вилна зона кв. Дружба зад блок №37 и съответно зад автокъща Auto kA. Друг добър сервиз комбиниран пътя за Карандила - Гарант Б. За авточасти аз пазарувам от Ауто Плюс и ако се налага в Бош. Това е за Сливен. Във Бургас възможностите са много.
Понякога решителната крачка напред се дължи на здрав шут отзад!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.vsgvision.com">http://www.vsgvision.com</a><!-- m -->
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)