The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хидравлика на 460

#1
Колеги , имам гаден проблем , смених хидравличната рейка със чисто нова , обаче воланът ми пак е тежък . В сравнение със Фиат Мареа който е на баща ми моят тежи като на стар ЗИЛ кормилото .... Дайте съвети от къде да започна да търся проблемите .
ПС : До сега не съм имал проблем с помпата , на други коли тя бръмчи моята е супер тиха нито е текла нито нищо .
Reply

#2
На нашето 460 волана също е тежък сравнение на S40 сменявахме и рейка и помпа и няма промяна явно са си така всичките Smile
1994 Volvo 460 1.9TD 90hp
1997 Volvo S40 1.9TD 90hp
1998 Volvo S40 1.9TD 90hp
Reply

#3
Имам наблюдение върху няколко 4xx ,карал съм и фиат мареа
В сравнение с фиата,волана наистина е малко по-тежичък.
Reply

#4
Колеги , карах волво 460 дизел е сервото беше доста по леко ... Може би хидравличната помпа не дава добро налягане . Има ли начин да проверя какво е налягането и кое е оптималното налягане за работа ?
Reply

#5
Здравейте и от мен аз също карам волво 460 дизел бих казал че хидравликата е много лека , нямам никакви проблеми явно имате някакъв проблем и е много маневрена колата.
Reply

#6
Здравейте колеги.Карам 460 бензин.Волана се "върти" с един пръст дори и на място и преди да сменя рейката(щото течеше) и сега,с "новата" :mrgreen: . За протокола- карал съм и ЗИЛ 130 - и там беше екстра хидравликата...знам ли,може пък да ми е яко пръстчето Big Grin Big Grin
VOLVO 460/B18U,1996. гр.Банкя
Да заложиш само на една кобила е глупаво,ама на....
Reply

#7
Значи е помпата ....
Reply

#8
Ако има от каде да вземешпомпа опитаи но и моята се върти много лесно, даже по хубаво се варти и от служебният ми форд
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)