The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам : Volvo V70 2.5 TDI '97 с лек удар - цяла/части

#1
Здравейте колеги!
Та.. като за начало, да споделя, че това е най-лошото тримесечие за мен, щом се стигна до там и да си продавам колата..
След като годината ми започна със операции, малко след което ме уволниха, защото имах болничен, се случиха няколко катастрофи (без и със шофьор в колата) и просто всичко ми е тръгнало назад. В общи линии, искам да си намаля разходите, и по възможност да изкарам някой лев.
Така де, вас това може и да не Ви интересува, но всеки има някакъв мотив когато прави нещо, това е моя.

Напоследък ми се случиха много лоши неща с колата, и вече съм решил да я продавам..
След всичко което успя да ми се случи докато не карах колата , не мисля, че тази кола трябва да я имам повече в мое притежание, и я продавам.

Историята на колата.. регистрирана на мое име Първи Август миналата година, беше закупена за да я използвам като "служебен автомобил" - просто другите коли са ми по-спортни, и тази трябваше да е по-издръжлива за дълъг път и по-надеждна.

За интервала от тогава до сега успях да й навъртя около 20 хиляди километра (не съм сигурен точно) , като масло и прочие е сменявано вече 2 пъти, двигателя работеше до последно на пушка.. просто не мога да коментирам. Сега от доста време не е работил, използвам акумулатора в една друга кола, и в общи линии - седи си..

Ремъци и ролки - сменявани, не мога да кажа преди какъв интервал от време.

Малко детайли за сегашното положение на колата :
Попринцип колата е удар от дясно, т. като едно Фиатче Браво много хубаво се удари в мен. От Бравото нищо няма, карах колата близо месец без проблеми (след удара) и нямаше никаква разлика в поведението.
Щетите бяха изкривен капак, калник и ожулена броня. Липсва ми десния фар и мигач, като имам (надявам се все още някъде е на разположение) десен мигач, но със счупени щипки.

Колата, както съм написал в заглавието е 2.5 TDI , 5 цилиндров. Д5252 Т.
Много доволен двигател, никога не съм имал проблеми с него, единственото с турбината малко, като в последствие всички проблеми бяха отстранени.
Ходова част и прочие - много добре. Бях сменил повечето неща преди да ме връхлетят всички тези проблеми..

Поради липсата на възможност не мога да снимам колата в момента, но в скоро време ще е.
Ето така изглеждаше преди удара и куп други намеси ..
[Image: 29352_4319476858385_1600426953_n.jpg]

[Image: 215612_3966530474946_314146390_n.jpg]


И де да знам.. всичко е за продажба, но съм склонен по възможност да я продам цялата на куп, ако не провървят нещата - евентуално на части.

Цена за протокола : 1 лев.
Всичко подлежи на дискусия, надявам се ако имате нещо в предвид да питате, ако знаете някой който изкупува коли за части и би имал интерес , също бих се радвал. Просто много лошо ми се събра, и искам да се отдръпна малко от проблемите.

Колата е в движение. Малък и голям талон. Гражданската на вноски, мисля, че е до другия месец.
И така. Smile

Петър Захариев, телефон за връзка : 0886 95 43 58
Reply

#2
Петре, не си писал откъде си. Пожелавам ти успешно продаване на цялата кола, а ако не стане и си отблизо, можем за се поинтересуваме от дребни части по купето.
Reply

#3
" Цена за протокола : 1 лев. " - чудя се дали да я капарирам или да я плащам наведнъж... Колко парички, колега. Успех...
Reply

#4
Колеги, цената на колата в това състояние ( с 3 лети джанти и една 15-ка железна и без акумулатор) е 1000 лева.
Ако някой има интерес и дойде на място с транспорт и всичко, стига да ми донесе парите на момента е възможен и коментар, просто наистина имам нужда от парите, трябват ми като инвестиция в бъдещата ми работа, защото много лошо ме хванаха обостоятелствата тази година.. Sad
Reply

#5
Поради липса на възможност да редактирам съобщението, искам да кажа, че се намирам в Гара Елин Пелин - на около 20-25 км от София.
Reply

#6
Колега по възможност качи снимки след катастрофата ,да видим за какво иде реч Smile
340gle ,1988,1.7,80hp-минало
850,1992,B5252F,2.5i,20v,170hp-минало
V40 ,1997,B4204S,2.0i,16v,140hp-минало
S40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-минало
C70,1999,B5234T3,2.3 Turbo,240hp-настояще
V40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-настояще
Reply

#7
Ако и се сложи акумулатор ще запали ли или трябва да се носи на платформа поради състоянието и.
Може и да сложиш малко снимки на интериора и да опишеш какви екстри има че не ми стана много ясно.
VOLVO 244 GL D24 TIC(ЧЕРНИЯ ОБЛАК)
VOLVO V70 AWD B5244T3
Reply

#8
Rado_91 Wrote:Колега по възможност качи снимки след катастрофата ,да видим за какво иде реч Smile

Нямам възможността за момента, но ще я снимам възможно най-скоро и ще кача снимки!

stvri Wrote:Ако и се сложи акумулатор ще запали ли или трябва да се носи на платформа поради състоянието и.
Може и да сложиш малко снимки на интериора и да опишеш какви екстри има че не ми стана много ясно.

До последно работеше перфектно. Ако се сложи акумулатор мисля, че ще запали без проблем Smile
Екстри не знам.
Оборудването е с частичен кожен салон, в черна кожа. Климатик има. Друго друго не знам..
Ще я снимам възможно най-скоро и сигурно ще отговоря на въпросите Ви Smile
Reply

#9
Ето и снимките.

[Image: a76071ce80f0fa59.jpg] [Image: 110b79c6b423f242.jpg] [Image: 2084854d80f73554.jpg] [Image: 6aa81df033dd2578.jpg]

[Image: a27a38b18f5ffe7e.jpg] [Image: 9d69d9e2fa14b700.jpg] [Image: a76071ce80f0fa59.jpg]

Та, забележки след последното поглеждане на автомобила :
- има технически преглед и гражданска на вноски, която е до 04.04.2013
- има винетка
- няма радио и акумулатор
- климатика работеше перфектно
- имам само един ключ, т. като загубих единия
- Има 3 лети и една резервна гума (която се използва)
На снимките се виждат забележките. Избягала е линията на левия калник, капака е крив, десния калник и той.
Няма решетка (имам някаква мрежа която върши хубава работа)
Имам резервен десен мигач, без щипките. Фара е счупен както се вижда, но крушката за дългите все още свети.
Бронята се вижда, че е зле.
Колата се движеше до последно без никакви проблеми, след удара имах сигурно 200 и отгоре изминати километри, всичко беше ново.

Сменени по колата са :
- Спирачните дискове и накладки - отпред.
- Външни карета - ляво и дясно.
- ремъци и ролки преди няма и 15 хиляди километра мисля.
- маслото е на 6-7 хиляди

Забележка е гарнитурката на горивната помпа от която тече нафта.
Турбината работи перфектно, всички датчици и клапани работеха абсолютно изрядно.
За 140 к.с. колата беше самолет.
Друго не знам какво да кажа.
Ще я дам с още 7-8 гуми 16-ки.

Очаквам включвания, спешно ми е! Smile
Reply

#10
АВТОМОБИЛА Е ПРОДАДЕН

От днес се продава на части. Ако някой има интерес към нещо да се свърже с мен на лс или 0894020031
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)