The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
въпрос за 340

#11
ами ще ти кажа какво илезе при мен:
1-- виж да не се е запушила тръбичката за "обратното"гориво на бенз.помпа.---просто искарай маркучето и виж дали хвърля(тънка и силна струиика.при мен освен че беше запушена, се оказа ,че и маркучето "капе" след като я отпуших.пък какво излезе от помпата не е за разправяне
2-- дифузьорът на карбуратора ---при мен подлизваше под него.
3--запушен оттдушник на резервоара
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#12
ами ще ти кажа какво илезе при мен:
1-- виж да не се е запушила тръбичката за "обратното"гориво на бенз.помпа.---просто искарай маркучето и виж дали хвърля(тънка и силна струиика.при мен освен че беше запушена, се оказа ,че и маркучето "капе" след като я отпуших.пък какво излезе от помпата не е за разправяне
2-- дифузьорът на карбуратора ---при мен подлизваше под него.
3--запушен оттдушник на резервоара
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#13
Mиро, благодаря за съветите. Ще проверя това за което ме съветваш и ще видя резултата, но още не съм намерил кутия за филтъра.
Reply

#14
Mиро, благодаря за съветите. Ще проверя това за което ме съветваш и ще видя резултата, но още не съм намерил кутия за филтъра.
Reply

#15
Кутията е ясна.
2 вида са. Зависят от карбуратора - дали е едно- или двукамерен.
Вебер или Солекс.
Иначе отгоре и двете кутии изглеждат еднакво.
Reply

#16
Кутията е ясна.
2 вида са. Зависят от карбуратора - дали е едно- или двукамерен.
Вебер или Солекс.
Иначе отгоре и двете кутии изглеждат еднакво.
Reply

#17
Значи карбуратора е двукамерен - вебер.
Reply

#18
Значи карбуратора е двукамерен - вебер.
Reply

#19
Значи аз мойта тройка сигурно ще я разглобявам скоро. Моят карбуратор е същия Вебер. Много е готин, само дето малко го преебах. Но все пак става. Единствено не мога да ти кажа кога точно ще разглобявам. Но може да помислим нещо.
Reply

#20
Значи аз мойта тройка сигурно ще я разглобявам скоро. Моят карбуратор е същия Вебер. Много е готин, само дето малко го преебах. Но все пак става. Единствено не мога да ти кажа кога точно ще разглобявам. Но може да помислим нещо.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)