The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Къде предпочитате да се проведе Националната среща?
You do not have permission to vote in this poll.
Хотелски комплекс Хисаря.
66.67%
44 66.67%
Учебен център Сливек.
12.12%
8 12.12%
Комплекс "Ягодите".
6.06%
4 6.06%
Комплекс "Трите Буки".
15.15%
10 15.15%
Total 66 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална Среща 2013 година -избор на място.

#21
Ами Тишо ми взе думите от клавиатурата Smile
А Ягодите ми харесват като място и като оферта.
И така - чакаме анкетата.
Обикновен простосмъртен с клубна карта.

#22
Така като гледам май всички сте за Ягодите.Малко сме хората за Чифлика.Лично мое мнение.Поздрави Wink

#23
vil4an76 Wrote:Така като гледам май всички сте за Ягодите.Малко сме хората за Чифлика.Лично мое мнение.Поздрави Wink
Не сме малко, просто няма предложение. Иначе между Ягодите и Хисаря предпочитам Хисаря, но където и да е важното е ако успеем да дойдем да си прекараме страхотно сред приятели Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp

#24
Хисаря е добро място,което може да побере всички които искат да дойдат на срещата Smile . В края на седмицата имам възможност да мина от там и да споделя отзиви Wink
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#25
Ама моля ви се , какви Ягоди Малини и прочие, там има един смотан фонтан, дето се пълни и работи с дъждовна вода....

БАСЕЙН трябва БАСЕЙН - иначе пиши купона умрял , ядене пиене и някоя сго... това последното да не се чете

Отбора на Тюлените , Косатките и прочие многотонни морски бозайници какво ще правим, ще седим на сухо и ще топим живителна мас на юнското слънце - не мерси.
Освен това както сочат аналите от миналата година при 85 -90 човека на НС Конфитюрените суровини не биха могли да ни поберат, от това определено ще пострада веселбата. Демек голямо място за стотина души,паркинг за 30-40 коли,
голямо водно пространство, близък, мнооооого близък алкохолен бюфет и ресторант с припкави сервитьорки и сръчни готвачи е онова , което ни трябва.

Хисаря,Хисаря,Хисаря............
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#26
mevdo Wrote:Ама моля ви се , какви Ягоди Малини и прочие, там има един смотан фонтан, дето се пълни и работи с дъждовна вода....

БАСЕЙН трябва БАСЕЙН - иначе пиши купона умрял , ядене пиене и някоя сго... това последното да не се чете

Отбора на Тюлените , Косатките и прочие многотонни морски бозайници какво ще правим, ще седим на сухо и ще топим живителна мас на юнското слънце - не мерси.
Освен това както сочат аналите от миналата година при 85 -90 човека на НС Конфитюрените суровини не биха могли да ни поберат, от това определено ще пострада веселбата. Демек голямо място за стотина души,паркинг за 30-40 коли,
голямо водно пространство, близък, мнооооого близък алкохолен бюфет и ресторант с припкави сервитьорки и сръчни готвачи е онова , което ни трябва.

Хисаря,Хисаря,Хисаря............

Севдо ами те тюлените бира не пият ли? Wink Аз не съм забравил,но имаме една уговорка тука с един мод за бира със сухо мезе Big Grin .Иначе си прав,басейна е малък, а и мястото за колите е ограничено.Капацитета е ограничен,но ако не греша за предложението за Хисаря нещата стоят по същия начин. Хайде да решаваме вече къде да е и да се мятаме.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)

#27
Сега се сетих че като излезеш от комплекса от другата страна на пътя има друг комплекс с много голям басейн и бира с цацка,Заралии го посещават редовно понеже с.Ягода е на по-малко от 10км. от Стара Загора. Сетих се и за друг възможен проблем на Ягодите - различните къщи в комплекса се предлагат на различна цена за нощувка, а цените варират в зависимост от обзавеждането на къщата. :roll:
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)

#28
kire Wrote:Хисаря е добро място,което може да побере всички които искат да дойдат на срещата Smile . В края на седмицата имам възможност да мина от там и да споделя отзиви Wink
Моето минаваме покрай Хисаря се отлага за началото на другата седмица,има ли желаещи да "колективно посещение?
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#29
Защо не се прави нормална сбирка на любителите на волво. Имам предвид като на другите клубове- примр Бмв и VW. Просто среща на някое красиво място където човек на се порадва на нови модели или олдтаймери... някое барбекю....и т.н. Това което ви разбирам, е че ви е се събирате 10 човека за да се н..е (веселите). Не виждам нищо общо с истинска национална среща на волво в това.

#30
Е те нашите Национални срещи са различни от тези на БМВ и ФВ. Ние не сме състезатели и тунери.
Ние сме пенсионери с ръбати коли , пием много и танцуваме голи на лунна светлина... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)