The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Къде предпочитате да се проведе Националната среща?
You do not have permission to vote in this poll.
Хотелски комплекс Хисаря.
66.67%
44 66.67%
Учебен център Сливек.
12.12%
8 12.12%
Комплекс "Ягодите".
6.06%
4 6.06%
Комплекс "Трите Буки".
15.15%
10 15.15%
Total 66 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална Среща 2013 година -избор на място.

#31
отговорът е много добър Smile но въпреки това не съм доволен Smile

#32
Много рано ги организирате тези национални срещи, немога да се добера до отпуска и да си дойда в тази ранна пролет!
Volvo For life!

#33
JMI Wrote:Много рано ги организирате тези национални срещи, немога да се добера до отпуска и да си дойда в тази ранна пролет!

Ама Данчо моля ти се , тя пролетта в България вече е факт, а пък края на юни си живо лято, но виж на мъгливия Албион му трябват два -три месеца повече - разбирам те ..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#34
JMI Wrote:Много рано ги организирате тези национални срещи, немога да се добера до отпуска и да си дойда в тази ранна пролет!

Датата на Националната е 29-30 юни.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)

#35
commodus Wrote:Защо не се прави нормална сбирка на любителите на волво. Имам предвид като на другите клубове- примр Бмв и VW. Просто среща на някое красиво място където човек на се порадва на нови модели или олдтаймери... някое барбекю....и т.н. Това което ви разбирам, е че ви е се събирате 10 човека за да се н..е (веселите). Не виждам нищо общо с истинска национална среща на волво в това.


Колега нашите срещи са на много красиви места(различни всяка година), като през деня всеки разпуска в приказки и различни мероприятия, а вечерите нормално преминават с почерпка,барбекю, танци и т.н.
На Мицубиши клуб срещите са директно в някоя кръчма, съответно без автомобилите по разбираеми причини.

По празниците ще съм около Хисаря!
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!

#36
mevdo Wrote:Ние сме пенсионери с ръбати коли , пием много и танцуваме голи на лунна светлина... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Че Маздата ти е ръбава-да :mrgreen: ,че пиеш много(вода)-да :mrgreen: ,и гол на лунна светлина си голяма атракция :mrgreen:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#37
mevdo Wrote:
JMI Wrote:Много рано ги организирате тези национални срещи, немога да се добера до отпуска и да си дойда в тази ранна пролет!

Ама Данчо моля ти се , тя пролетта в България вече е факт, а пък края на юни си живо лято, но виж на мъгливия Албион му трябват два -три месеца повече - разбирам те ..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Долу горе така, докато дойде пролетта тук и започват листата да капят, а лятото е нещо което се случва на хората в други страни Smile
Много ми се иска да присъствам и да се запозная с доста хубави хора, с които си говорим тук, без да сме виждали, но ще видим.......може и да стане!
Volvo For life!

#38
Много ми се иска да присъствам и да се запозная с доста хубави хора, с които си говорим тук, без да сме виждали, но ще видим.......може и да стане![/quote]


Колега, ако не можеш да присъстваш на Националната, поне можеш да се включиш в някоя от регионалните. Навсякъде ще ти бъде интересно и приятно, действително ще имаш възможност да се запознаеш с различни приятни хора и да научиш много нови неща.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269

#39
Вече се видяхме с колегите от Русе преди година някъде, беше приятно и всичките са фенове, но ми се иска на националната среща да присъствам.

Поздрави
Volvo For life!

#40
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.tribuki.com/bg/tseni/stai.html">http://www.tribuki.com/bg/tseni/stai.html</a><!-- m -->
Мевто ето нещо из нашата планина. Хотел "Три буки", с басейн, барбекюта и др. На около 1600 м. надморска височина. Проблема е, че е далече от Варна и другите колеги от североизтока! А на близо има и друг хотел в който може да се нощува, ако този се окаже малък!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)