The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ангел-хранител (V40)

#1
Няма такава машина, признавам си.Комбито ми за четвърти път буквално ми спасява живота заради неадекватни колеги по пътищата.Веднъж излетях с него през банкета защото ме засякоха, веднъж идиот ме избута от пътя на лед като ме метна през телена ограда и прескочих бетонен праг, третия път спирачките на комбито ме заковаха почти на място когато отсреща ми изскочи малоумник изпреварващ неправилно.За последно преди няколко часа поредния тъпак изскача на пътя странично с мръзна газ без да се оглежда.Рязко ляв-десен с 90км/ч нормално би трябвало да ме завърти.Е не, леко само поднесе гъза заради пясъка отстрани, стъпи на здраво и влезе в пътя за десети от секундата.
Това комби ми е буквално като ангел който бди над мен като седна зад волана.Карал съм различни коли но по-сигурен не съм се чувствал никога.Толкова сантимент не съм изпитвал и никога към машина, просто ми е по-скъпа колата от всичко на света като знам какво е можело да се случи.Сега ще й подменя тапицерията с кожена, нови дискове и накладки, нови тонколонки, ще й "подаря" по случай 16 годишнината четири нови летни Тойо или Йокохама.Ако продължава в същия дух да ме радва ще получи за Коледа и кристални фарове, нова решетка...
Като дете ми е това комби, не съм предполагал че ще се влюбя в кола до такава степен.
Да е живот и здраве ще се купуват три служебни коли, смятам, да са по-големите батковци V70 но тази 40-ска ще си остане винаги моя.
V40 B4204S '97
Reply

#2
На теб дете ,на мен ми е като любовница , забърсвам я,харча пари за нея повече от колко по жена ми ,обръщам и внимание, чат-пат и говоря дори. Даже в началото ми се искаше да ида да спя в гаража в нея летните вечери като я купих. LOL . Дори да си призная понякога ревнувам когато жена ми се качва да я кара и после ходя да проверявам дали не я е задрала някъде .Абе лудница с една дума. За съжаление напоследък по служебни причини съм много зает и не ми остава време дори да я изкарам за неделното измиване и перчене пред блока Sad
Volvo XC90 2.4 D/200 hp - 2011 - now
Volvo XC90 2.4D/185hp - 2008 - R-design - ex
Volvo V40 1.9D/115hp - 2001 - Sport - ex  
Volvo S40 1.9D/115hp - 2002 - ex
Volvo S40 1.8i/115 hp - 1997 - ex
Reply

#3
абе хора, това е просто тон ламарина и пластмаса, не се привързвайте толкова към вещи Smile и по-важното - чувството за сигурност е измамно и може да те подведе лошо, не вменявай божествени сили на купчина желязо и не се предоверявай...
ex. 2006 Volvo S60 2.4
2013 Porsche Cayenne GTS
2009 Audi Q5 3.0 TDI Quattro
2005 Porsche Cayenne Turbo
2005 Mercedes SLK 200K
Reply

#4
Iliev Wrote:абе хора, това е просто тон ламарина и пластмаса, не се привързвайте толкова към вещи Smile и по-важното - чувството за сигурност е измамно и може да те подведе лошо, не вменявай божествени сили на купчина желязо и не се предоверявай...

Може да е купчина желязо, но е събрана по правилния начин и е доста по добра от други купчини желязо Wink Колкото до това да се привържеш към нещо или не не можеш да го решиш сам то ти идва отвътре Smile
Веднъж VOLVO, завинаги VOLVO ...
Сега: VOLVO V40 1.9D 115hp 2002г,.
предишна: VOLVO V40 1.9D 115hp 2003г.
предишна: VOLVO 440 Turbo 1989г.
Reply

#5
mar7ooo_92 Wrote:
Iliev Wrote:абе хора, това е просто тон ламарина и пластмаса, не се привързвайте толкова към вещи Smile и по-важното - чувството за сигурност е измамно и може да те подведе лошо, не вменявай божествени сили на купчина желязо и не се предоверявай...

Може да е купчина желязо, но е събрана по правилния начин и е доста по добра от други купчини желязо Wink Колкото до това да се привържеш към нещо или не не можеш да го решиш сам то ти идва отвътре Smile


Напълно споделям мнението ви ,и моята красавица (макара и 25 годишна вече) много пъти ме е спасявала от всякакви ситуаций на пътя и ми е доставяла голямо удоволствие от шофирането както друга кола не е успявала през всичките ми години като водач на ППС . Има купчини желязо и Коли , нашите викинги са от втория тип
искам Volvo XC 70
карта №0222
Reply

#6
baipetko Wrote:на мен ми е като любовница (

Добре, че нямаш Рено, че щях да ти дам едни идеи, манииии!

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#7
NASKO1973 Wrote:
baipetko Wrote:на мен ми е като любовница (

Добре, че нямаш Рено, че щях да ти дам едни идеи, манииии!

Big Grin Добро попадение Big Grin
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#8
Karlsson Wrote:....Толкова сантимент не съм изпитвал и никога към машина,

Добре дошъл в клуба! 8-) Разликите между бившата ми кола и тази са космически, никога не ме е подвеждала и съответно и аз й се раздвам на макс. Гледам малко нещо да чукне или хлопне и веднага е сервизирана и проблемът е отстранен перманентно. Изкарвала ме е от много кофти ситуации и никога не съм мародерствал с нея. Затова всяка седмица я поливам с маркуча с надеждата някой ден да порасне от 460 на S60 :oops:
Понякога решителната крачка напред се дължи на здрав шут отзад!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.vsgvision.com">http://www.vsgvision.com</a><!-- m -->
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)