The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фаровете на S40

#11
Може би се бърлаш с ВолвоФен-а който си сложи черни фарове и мигачи от модел 2000+. За Фаровете там знам че пасват, но мигачите са малко по големи на по новите и се налага рязане на ръка.
Reply

#12
Може би се бърлаш с ВолвоФен-а който си сложи черни фарове и мигачи от модел 2000+. За Фаровете там знам че пасват, но мигачите са малко по големи на по новите и се налага рязане на ръка.
Reply

#13
фаровете пасват перфектно, така че АТАКА
Reply

#14
фаровете пасват перфектно, така че АТАКА
Reply

#15
На първо време съм замислил преди смяната с кристални да сложа други крушки на моята ,но...Какви са крушките на S70 1997?
Reply

#16
На първо време съм замислил преди смяната с кристални да сложа други крушки на моята ,но...Какви са крушките на S70 1997?
Reply

#17
Я кажете от каде мога да се сдобия с кристални фарчета и аз.....много съм мераклия...
Reply

#18
Я кажете от каде мога да се сдобия с кристални фарчета и аз.....много съм мераклия...
Reply

#19
lanhol Wrote:да попитам понеже имам старота S40 97 година и искам да сложа фаровете от по-новото това с кристалните мисля ,че се води 2000 годиналТа ще паснат ли без преправяници и колко пари са горе доло благодаря предварително колеги

Здравей братушка! Как я понял, ты хочешь сделать апргрейд фар. Посмотри здесь. Надеюсь, это тебе поможет. :wink:

P.S. А это - продолжение.
Reply

#20
lanhol Wrote:да попитам понеже имам старота S40 97 година и искам да сложа фаровете от по-новото това с кристалните мисля ,че се води 2000 годиналТа ще паснат ли без преправяници и колко пари са горе доло благодаря предварително колеги

Здравей братушка! Как я понял, ты хочешь сделать апргрейд фар. Посмотри здесь. Надеюсь, это тебе поможет. :wink:

P.S. А это - продолжение.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)