The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Къде ми е стартера?

#1
Не мога да го видя къде е и това е .Не съм лягал отдолу.А най-вероятно имам хлабава връзка ,за втори път давам на контакт и не завърта стартера ,не се чува никакво тракване.Първият път запалих с бутане и после си палеше нормално,беше преди месец.Вчера се случи същото ,този път на сутринта без да пипам нищо си запали нормално.Волвото е с B16 мотор.Благодаря предварително!
Reply

#2
СПАМ: Някъде под капака на колата се намира :mrgreen:
п.п Градски поне да беше казал какъв модел е колата
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#3
А може ли да е от имобилайзер-а? Smile
Reply

#4
Аз бих заложил на износени четки на стартера, ревизиран ли е скоро?
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply

#5
стартера на този двигател се сваля за 10- на мин. без да бързаш !Въоръжи се с камък 15 (по възможност малко гедоре )
Виж ако е турбиниран --свалянето на стартера става на подемник !(поне тъй съм чувал )
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#6
miro343 Wrote:стартера на този двигател се сваля за 10- на мин. без да бързаш !Въоръжи се с камък 15 (по възможност малко гедоре )
Виж ако е турбиниран --свалянето на стартера става на подемник !(поне тъй съм чувал )

аз пък не съм чувал а свалял -сваля се за 10 минути ако е свалян веднъж и са му измахали ламарините и 10те шибани болтчета при монтажа -направо си е трагедия да свалиш стартер с подръчни инструменти -за турбото пък-да не говорим ...

и понеже отдавна не съм писал -пък и май всеки само пита без да прочете първо и потърси дали не е писано по темата -отново казвам -ПРОВЕРЕТЕ ВЛОЖКАТА НА КОНТАКТНИЯ КЛЮЧ!
после сваляйте стартера

човека казава ,че не го вижда -естествено-той е заврян и скрит на тайно място -опакован с едни ламарини-наистина е ,че не се вижда

Миро -и аз сега го свалям за няма и 10 минути но първия път беше за цял ден Big Grin
Reply

#7
Колега действително ако до сега не е свалян стартера по-добре ако нямаш инструмент и нерви
иди на сервиз.Стартера се намира под изходните колектори и има едни ламаринки за да пазят
от топлото.В общи линии отвратителна работа ако нямаш и условия става гадна.
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#8
Благодаря за всички мнения .Цяла седмица не се е случвало да не запали,най ме съмнява контактния ключ,но не мога да го погледна защото жена ми не слиза от него.На старата ми 340ка , 1.4 мотор съм му свалял стартера ,въпреки че е на гадно място ,но поне се виждаше.
Reply

#9
zzz Wrote:Благодаря за всички мнения .Цяла седмица не се е случвало да не запали,най ме съмнява контактния ключ,но не мога да го погледна защото жена ми не слиза от него.На старата ми 340ка , 1.4 мотор съм му свалял стартера ,въпреки че е на гадно място ,но поне се виждаше.


Big Grin .....най ме съмнява контактния ключ,но не мога да го погледна защото жена ми не слиза от него.

ot koe ne sliza?? Cry ??
Reply

#10
Едва ли има човек с по-мръсно подсъзнание от българина.В профила имах снимка и описание на колата ,интересно и те на кого са пречили че ги няма!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)