This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем
Колеги, От известно време забелязвам, че колата ми върви едновременно на газ и бензин. Кажете ми от къде може да идва проблема и как да го реша. Само Ви моля да не ме пращате да ходя при тия идиоти-майсторите, които ми слагаха ГИ, че срещу тях съм завел иск за некадърност. Благодаря Ви за отзоваването!
Цитирай
Thanks given by:
Град ? Кола модел ? Инфо колега.
Цитирай
Thanks given by:
Шумен. Volvo V40 1.8 1998 g. автоматик.
Цитирай
Thanks given by:
Ако имаш работа към Търговище свиркай.
Има едно кадърно момче малко е тежка Гана ама върши работа.
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Цитирай
Thanks given by:
Ще ти пиша на личен когато имам път към Търговище. Как да спра работата на бензиновата помпа когато работи колата на газ? Ако може и схема ще съм Ви благодарен.
Цитирай
Thanks given by:
За помпата препоръчвам да не я спираш че маже да ти запекат инжекторите.
850 2.5 бензин газ
Цитирай
Thanks given by:
Мдамм и на мен ми беше обяснено, че помпата трябва да си работи
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 254hp
Цитирай
Thanks given by:
nascar11 написа:Колеги, От известно време забелязвам, че колата ми върви едновременно на газ и бензин. Кажете ми от къде може да идва проблема и как да го реша. Само Ви моля да не ме пращате да ходя при тия идиоти-майсторите, които ми слагаха ГИ, че срещу тях съм завел иск за некадърност. Благодаря Ви за отзоваването!
Отговарът е лесен. Не ти държи някоя от дюзите.
Цитирай
Thanks given by:
Значи колега запознах се с майтори в Шумен .
Като тръгнеш към Макак и КАТ от еднопосочното преди ЖП прелеза в дясно се намират.
От разговорите останах с впечатление че знаят какво правят.
850 2.5 бензин газ
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)