The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална Среща 2013 година - записване.

Колеги, ако се съберем повече хора отколкото могат да съберат този и околните хотели съм готов да отстъпя стаята си на някой по-нуждаещ се. Просто няма да пия алкохол и в малките часове на неделния ден ще се приберем със сина ми без да е необходима стая.

П.П. За успокоение на духовете на алкохола уточнявам, че това, че няма да пия не означава, че няма да нося Стойовица :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

П.П.П. Види ли ме някой, че съм седнал и пия алкохол да знае, че сделката със стаята е отпаднала.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

Метъле,значи сме комшии за един ден.Стойо,ако трябва да хвърлям палатката в багажника.Малка е но ще свърши работа Wink .Поздрави

П.П.П. Види ли ме някой, че съм седнал и пия алкохол да знае, че сделката със стаята е отпаднала.[/quote]
Хей здрасти, сега е модерно да си поръчваш шофьор така че си уреден ще те приберем чааааак до Казанлък....

Ясно е че няма достатъчно места за спане, НО ще има ли достатъчно места да седнем за вечерята?

Душата да е широка, място за ядене, пиене и спане ще намерим!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

anzahariev Wrote:П.П.П. Види ли ме някой, че съм седнал и пия алкохол да знае, че сделката със стаята е отпаднала.
Хей здрасти, сега е модерно да си поръчваш шофьор така че си уреден ще те приберем чааааак до Казанлък....

Ясно е че няма достатъчно места за спане, НО ще има ли достатъчно места да седнем за вечерята?[/quote]



Да, ресторанта е достатъчно голям.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://yagodite-bg.com/bg/gallery-restaurant.htm">http://yagodite-bg.com/bg/gallery-restaurant.htm</a><!-- m -->


   
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)

100Y0 Wrote:Душата да е широка, място за ядене, пиене и спане ще намерим!!!

Абсолютно точно и вярно ! Smile
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)

Ако някой има желание да се присъедини или просто да намине покрай купона мога да предложа следния вариант за нощувка в Стара Загора: <!-- m --><a class="postlink" href="http://cityhotel-bg.com/">http://cityhotel-bg.com/</a><!-- m --> . Комплекс Ягодите е на 20км. от това място което е около 20 мин. път. Хотела има достатъчно много стаи и почти винаги има място в него стига да няма организиран конгрес на някоя партия за да са заети всичките 105 апартамента Big Grin . Ресторанта също е много приличен,бил съм на няколко организирани събития там и всичко е на ниво.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)

Момчета и Момичета,аз от петък по обяд ще съм в комплекса,и ще се постарая грешки по време на съботното настаняване да няма,също така ще проверя наличните свободни стаи в Хотел Терма,за да може всички които не останем в Ягодите-да нощуваме там Wink

Поздрави,и до скоро!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

kire Wrote:Момчета и Момичета,аз от петък по обяд ще съм в комплекса,и ще се постарая грешки по време на съботното настаняване да няма,също така ще проверя наличните свободни стаи в Хотел Терма,за да може всички които не останем в Ягодите-да нощуваме там Wink

Поздрави,и до скоро!

Шефа ако реши че в петък моята персона ще му е излишна ще дойда с биричка в багажника че в тоя пек... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)

Кофти ми е да повдигам темата, но когато смятам, че съм прав не мисля, че трябва да си мълча.
Както вече казах желанието ми беше за двойна стая, което не беше отразено в разпределението направено от Вильо
и след като никой от преди мен не пожела да си каже желанието, ще го направя аз. Запазвам едната двойна стая във вила 9.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)