The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална Среща 2013 година - записване.

#31
horhe Wrote:Пропуснах да заявя две нощувки на 28.06 и 29.06 за мен жена ми и малкия на 2год.и половина.
И ние заявяваме "Синьо-Зелена СКОРОСМРТНИЦА" от теб :mrgreen:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp

#32
Забравих за дата.29.06(събота) Wink

#33
a някой води ли списък кой, кога, къде и с кого. Капаро някакво ще се събира ли или всеки ще се обажда сам или на място ще се оправяме?
Добре е да се направи някакво обобщение, за да имаме представа какво е заето и какво свободно, да не се окаже после, че ще има дефицит на шезлонгите покрай басейна ;-)

#34
gadnia_metal Wrote:a някой води ли списък кой, кога, къде и с кого.
Аз водя списък за "спама" Wink ,и тефтера бая надебеля :mrgreen:
gadnia_metal Wrote:Капаро някакво ще се събира
Аз капаро събирам винаги...,ама нямам навик да връщам Big Grin

По същество: Раднев вече трябва да публикува списък даден от собственика на комплекса за актуалните стай във вилите,тогава ще обобщим записалите се до този момент...,и дет се вика-ще актуализираме Wink .Надявам се до неделя(тази) всичко да е Ок. За събиране на капаро сме закъснели,но по списъка на записване заявките ще са ясни(при положение че са коректни де...).

Поздрави!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#35
Бройте и мене и жената т.е. двама! Ако ще има хора с по две нощувки ще се присъединим към тях...
S80 D5244T 163hp - 2006г. ръчна скоростна кутия

#36
kire Wrote:
gadnia_metal Wrote:a някой води ли списък кой, кога, къде и с кого.
Аз водя списък за "спама" Wink ,и тефтера бая надебеля :mrgreen:
gadnia_metal Wrote:Капаро някакво ще се събира
Аз капаро събирам винаги...,ама нямам навик да връщам Big Grin

По същество: Раднев вече трябва да публикува списък даден от собственика на комплекса за актуалните стай във вилите,тогава ще обобщим записалите се до този момент...,и дет се вика-ще актуализираме Wink .Надявам се до неделя(тази) всичко да е Ок. За събиране на капаро сме закъснели,но по списъка на записване заявките ще са ясни(при положение че са коректни де...).

Поздрави!
Ти хубаво записваш и зимаш капаро свато ... ама да`н стане като руски турист на български курорт накрая ........ Big Grin :twisted: Big Grin
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

#37
bg_tiger1978 Wrote:
horhe Wrote:Пропуснах да заявя две нощувки на 28.06 и 29.06 за мен жена ми и малкия на 2год.и половина.
И ние заявяваме "Синьо-Зелена СКОРОСМРТНИЦА" от теб :mrgreen:
То скоросмъртница че ще има е ясно ама за съжаление свърши Синьо-зелената

#38
Бройте и мен и жена ми, стига да има свободна стая за двама в някоя от вилите. Една нощувка - 29 юни. По принцип съм активен на срещите на един друг автомобилен форум, но ще се радвам да запозная Волф (това е волвото Smile ) с други расови братовчеди, а и аз да се запозная с хора от форума.

И надявам се, че правилно съм разбрал: 50 кинта е цената на нощувка за двама, нали така?

#39
Аз и жената ще сме на линия.Ще се радвам да се запознаем!Ако се организира група за 2 нощувки и аз съм там.

#40
Към нашата заявка от трима души за 29 ти,ще добавя още една заявка за 28 вечерта(за трима покрай басейна или на терасата в ресторанта;одеяла ще си носим :mrgreen: )....
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)