This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с газова на 440 бодигард моно.
Днес монтирах газовата , но не мога да я подкарам. Идва газ до изпарителя с голямо налягане всичко изглежда в ред , но като обърна на газ и заработва няколко секунди с натиснат педал и гасне. Сложих плочката на дросела , но не мога да разбера дали нещо друго трябва да се прави. Струва ми се че много голям вакум се получава. Маркучите към изпарителя чак се згъват. Помагайте с каквото можете. Мерси
Цитирай
Thanks given by:
Ами първо си оправи мъркучите да не се сгъват!
Вакумът необходим за да работи изпарителя не е толкова голям, че да ти сгъне мъркучите!
Освен ако плочката не си я сложил под дросела/между дрос. клапа и смук. колектор/.
След това трябва да се настрои и изпарителят/нали не си мислиш, че е с настройките за твоята кола/.
Изпарителят какъв е електрически или вакуумен?
Снимки на това какво си сътворил под капака, също ще помогнат!
От къде си/сигурно е че си от планетата Земя/?
Във форума има много колеги, които на драго сърце биха помогнали!
Но за това и ти трябва да помогнеш с повече инфо!
Цитирай
Thanks given by:
Напиши поне от къде си за да не започнем да предлагаме решения които не ти вършат работа.
А и някоя снимчица на системата няма да е зле.
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Цитирай
Thanks given by:
От русе съм. Плочката е под дросела.Сега се замислих че това е голямата простотия дето правя. Там има постоянен вакум. Но такава ми дадоха.
Цитирай
Thanks given by:
Сложих я над дросела и запали. На празен ход работи идеално , но при натоварване гасне се едно и свършва газста. Ще си поиграя с настройките малко и ще пиша.
Цитирай
Thanks given by:
Кога обърка на газ и колата гасне щото компа и прекъсва тока към свещите. От какво може да е ? Само дюзата съм прекъснал с реле. Да не би да трябва и помпата ?
Цитирай
Thanks given by:
Отких проблема. Когато се прекъсне дюзата и компютъра гаси колата. За това ще сложа едно съпротивление и се едно дюзата работи. Защо не ми казвате а ме карате цяла седмица да ми побелява косата ? :d
Цитирай
Thanks given by:
Проблема е решен. Оставих дюзата и прекъснах помпата. Сега даже и зелената лампа за ламбдата не свети.
Цитирай
Thanks given by:
Оправили се проблемът с газовата уредба
Цитирай
Thanks given by:
Да. Колата върви на газ.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)