The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Газова бутилка

#1
Здравейте колеги! Последно време почвам да се замислям за газова бутилка. Колата е В40. Тук във форума съм гледал снимки, как на една В40-ка бяха сложили бутилката отстрани в багажника (където е леко вдлъбнато). Много впечатляващо беше, предвид това че колата може да се използва като комби и че резервната гума си е на мястото, вместо в багажника.
Колко литра е една такава бутилка? И къде в София мога да попитам за цени за слагане на газ с такъв тип бутилка?
Reply

#2
Аз съм с такова изпълнение. бутилката е ф315- българска, и вместимостта и е 27л/реално ми хваща около 20,5-21л/.
Бутилката ми стига за пробег около 200-250км извънградско, и около 130-190км в града/зависи от сезона/
Само не ми харесва това, че сондата ми е 30 градусова!
Поради това за да стигна до резервната гума трябва да махна капачката на сондата, и след това да извъртя леко капакът на страни за да се отвори/заради извъртането съм махнал двата му винта държащи го зад облегалките на задните седалки/.
Иначе случайте в които ми е трябвало пространството, заемано от бутилката, се броят на пръстите на едната ми ръка!
Определено мога да каже, че за мен, това е оптималният вариант за място на бутилката!
Reply

#3
Моята бутилка е 25 литра.Иначе с кората за резервната гума съм постъпил както колегата от предния пост.
   
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)