The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOLVO Tune Line service

#41
Здравейте,колеги.Повечето от вас ме познават и знаят с какво се занимавам.Предвид услугите,които съм на разположение да предоставя в момента,сметнах че е време да се направи нещо и по въпроса с езиковата пренастройка на Driver Information Module-а или иначе казано таблото на автомобила (бордовия компютър). За момента Мотопфое е единственият начин за извършване на това на хубава цена,която всички мисля знаете. Към настоящия момент съм готов да ангажирам един програмист с разработката на проекта,но това е немалка инвестиция и преди да „скочим в боя” за подсигуряване съм длъжен да отправя запитване към всички вас.Сумата на която ще възлиза първоначално услугата най-вероятно ще е около 150 лв.Ще помоля,всеки който прецени,че би се възползвал със сигурност от тази оферта да даде своя глас тук в темата.При наличието на достатъчно гласове ще дам зелена светлина на проекта.Ако постигнем задоволителен резултат за по-нататък ще поработим и върху „очключването” на Parking Heater екстрата (печка за отопление през зимата),както и други екстри. Поздрави на всички 
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!

#42
nik_dob Wrote:Здравейте,колеги.Повечето от вас ме познават и знаят с какво се занимавам.Предвид услугите,които съм на разположение да предоставя в момента,сметнах че е време да се направи нещо и по въпроса с езиковата пренастройка на Driver Information Module-а или иначе казано таблото на автомобила (бордовия компютър). За момента Мотопфое е единственият начин за извършване на това на хубава цена,която всички мисля знаете. Към настоящия момент съм готов да ангажирам един програмист с разработката на проекта,но това е немалка инвестиция и преди да „скочим в боя” за подсигуряване съм длъжен да отправя запитване към всички вас.Сумата на която ще възлиза първоначално услугата най-вероятно ще е около 150 лв.Ще помоля,всеки който прецени,че би се възползвал със сигурност от тази оферта да даде своя глас тук в темата.При наличието на достатъчно гласове ще дам зелена светлина на проекта.Ако постигнем задоволителен резултат за по-нататък ще поработим и върху „очключването” на Parking Heater екстрата (печка за отопление през зимата),както и други екстри. Поздрави на всички 
Браво похвално, добра идея. Аз лично съм с английско меню, но колегите италианци могат да се възползват :lol: Е хе-хе, ако ми го преведете на български/руски, абе на кирилица да е, ще се възползвам на 100% да бъда "турбогъзар" :mrgreen: :mrgreen:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp

#43
Следваш модните тенденции Big Grin
Ако всичко стане както трябва ще има много доволни,обещавам Wink
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!

#44
Ако някой желае да помогне тук <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=35694">viewtopic.php?f=11&t=35694</a><!-- l -->
Поздрави Wink
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!

#45
Аз също искам да благодаря на Ники и го препоръчвам на всички, на които им предстои покупката на автомобил от любимата ни марка. А да си купиш нова кола на старо (особено Волво), без да направиш предварително диагностика, си е чиста руска ролетка. Ники е правилния избор. Smile
1992 VW Passat 1.8 GL
2002 VOLVO V70 2.4 D5 Automatic

#46
Не съм се възползвал от услугите му заради едни има-няма 300 км. По телефона разговаряхме и впечатли с компетентност, когато имам възможност ще го посетя дa прегледа каляската Smile

#47
nik_dob Wrote:Здравейте,колеги.Повечето от вас ме познават и знаят с какво се занимавам.Предвид услугите,които съм на разположение да предоставя в момента,сметнах че е време да се направи нещо и по въпроса с езиковата пренастройка на Driver Information Module-а или иначе казано таблото на автомобила (бордовия компютър). За момента Мотопфое е единственият начин за извършване на това на хубава цена,която всички мисля знаете. Към настоящия момент съм готов да ангажирам един програмист с разработката на проекта,но това е немалка инвестиция и преди да „скочим в боя” за подсигуряване съм длъжен да отправя запитване към всички вас.Сумата на която ще възлиза първоначално услугата най-вероятно ще е около 150 лв.Ще помоля,всеки който прецени,че би се възползвал със сигурност от тази оферта да даде своя глас тук в темата.При наличието на достатъчно гласове ще дам зелена светлина на проекта.Ако постигнем задоволителен резултат за по-нататък ще поработим и върху „очключването” на Parking Heater екстрата (печка за отопление през зимата),както и други екстри. Поздрави на всички 

Определено ще се възползваме от услугата, ако проекта завърши успешно. Може да броиш 2 французойки Big Grin .

#48
Отново големи благодарности към Ники, който дойде на място и острани проблема на Волвото Smile

Благодаря ти, Ники !

Поздрави,
Олег Бушев
850 GLT 2.5 20v 170к.с. - Ex
XC 90 D5 R-design 185к.с.

#49
Искам и аз да предам благодарностите си и похвалите към Ники. Успя да разреши още един мистериозен проблем (този път фаровете ми) за минути. Проблемът мъчеше няколко години стария собсвеник и МФ. Препоръчвам го с две ръце. Винаги е насреща.

#50
Ако менюто стане на кирилица брой ме v50 2005г



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)