The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Отстъпка

#1
Аз работя с ТЕХ-КО основно и мога да ви взимам частите на по 15-20 % надолу.Зависи за какво става дума.
Ако не можеш да го поправиш-не го чупи повече.

[Image: line.gif]
Reply

#2
Добре дошъл в клуба Велислав. Радвам се, че расте броят на 7хх в групата. За съжаление ще се наложи да сменям задни пружини на моето 740. Можеш ли да ме ориентираш какво би струвало това в ТЕХ-КО. Звънях в СКАН-ТЕХ там има усилени по 98 лв. за 1 бр. От профилът ти виждам, че с това се занимаваш. Дай съвет как да постъпя. Колата ми е 740, 2.4D, лимузина, 87г. Увиснала е като патрава. Също искам да сменя и амортесьорите. Можеш да се свържеш с мен по ICQ, има го в профила ми.
Reply

#3
и аз съм в процес на търсена на преден ляв амортисьор. волвото е 850, комби. Като намеря ляв, май ще се наложи да взема и десен :? за да не стои леко начорчук
Reply

#4
Цената на амортисьор при тях е 127 лв за маслен.Мога да ти го взема за 105.Със две години гаранция са.Газово-маслен-REFLEX е 155 и ти го взимам за 130 със три години гаранция.
Ако не можеш да го поправиш-не го чупи повече.

[Image: line.gif]
Reply

#5
gadnia_metal Wrote:и аз съм в процес на търсена на преден ляв амортисьор. волвото е 850, комби. Като намеря ляв, май ще се наложи да взема и десен :? за да не стои леко начорчук
колко струва нож
Reply

#6
Това са цени за нови monroe
Ако не можеш да го поправиш-не го чупи повече.

[Image: line.gif]
Reply

#7
аз взех масления за 138, монро, можех да взема и газов за 136, но за един не дават гаранция, ако са два гаранцията е 1 год. Тва което предлага Велислав е наистина далавера
Reply

#8
Това идва от продавача.Цените и гаранциите се дават от ТЕХ-КО София и са както следва:
Маслен амортисьор-2 години
Маслено газов SENSATRACK-2 ГОДИНИ
Маслено-газов с двоен диск REFLEX-3 години.
Карета за полуоски и полуоски-6 месеца.
Ауспухови системи WALKER-1 година.
Накладки , дискове,съединители,пружини,маншони и другите са без гаранция,но са читави.Самия производител не се нагърбва с гаранция.
А цените- при всеки търговец различни.
Ако не можеш да го поправиш-не го чупи повече.

[Image: line.gif]
Reply

#9
В Стара Загора няма правила, квото и да потърсиш споменеш ли VOLVO става страшно!!
Reply

#10
ами ако двигатела ти е рено или wv поръчваи части за тях, защото аз имам две волва едното е 340 1.6д и 2.4тди и съм пробвал как една и съща част ако кажеш че е за волво 340 1.6д(двигател рено) и рено 11 1.6д цените са + 10-20 лева .просто нямам думи тези в магазините да не мислят че идваме от марс
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)