The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Отново тема за климатик

#31
Това е цялата ремъчна шайба , заедно с ел.бобина и съединителя-даже според мен е на добра цена целия комплект. Съединител се води само частта , която е зацепена към оста на компресора и която е консуматив издържаща около 150-180000км. А за цената от МП няма какво да коментирам :!: . Почти съм сигурен обаче, че си нямал нужда от шайбата и бобината, но в крайна сметка така си решил или може би са те подвели "майстори" добри.
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]
Reply

#32
При мен проблемът се реши при колегата kotuoshu. Климатикът изключваше, трябваше да почива и после пак заработваше за кратко. Много съм доволен от ремонта! В другата тема (при сервизите и резервните части) съм писал по-подробно как стояха нещата. Според мен за около 60-70 лв по спомен и няколко часа без кола проблемът не е никакъв, щом се решава. Много бяха точни с мен, много съм доволен вече цяла година.

(Хваля kotuoshu на сама глава, човекът не искаше реклама във форума, но тъй като идва лятото и всички отново ще се позапотят и позачервят, реших да го спомена, че не съм го забравил, защото просто ми остави добър спомен... )
VOLVO V70 TDI 1999
<!-- m --><a class="postlink" href="http://booktraffic.bg/">http://booktraffic.bg/</a><!-- m -->
Reply

#33
svetulkin Wrote:При мен проблемът се реши при колегата kotuoshu. Климатикът изключваше, трябваше да почива и после пак заработваше за кратко. Много съм доволен от ремонта! В другата тема (при сервизите и резервните части) съм писал по-подробно как стояха нещата. Според мен за около 60-70 лв по спомен и няколко часа без кола проблемът не е никакъв, щом се решава. Много бяха точни с мен, много съм доволен вече цяла година.

(Хваля kotuoshu на сама глава, човекът не искаше реклама във форума, но тъй като идва лятото и всички отново ще се позапотят и позачервят, реших да го спомена, че не съм го забравил, защото просто ми остави добър спомен... )

Колега, би ли дал координати на сервиза или телефон за връзка с kotuoshu.
Благодаря предварително
850 GLT 2.5 20v 170к.с. - Ex
XC 90 D5 R-design 185к.с.
Reply

#34
murjdo Wrote:
svetulkin Wrote:При мен проблемът се реши при колегата kotuoshu. Климатикът изключваше, трябваше да почива и после пак заработваше за кратко. Много съм доволен от ремонта! В другата тема (при сервизите и резервните части) съм писал по-подробно как стояха нещата. Според мен за около 60-70 лв по спомен и няколко часа без кола проблемът не е никакъв, щом се решава. Много бяха точни с мен, много съм доволен вече цяла година.

(Хваля kotuoshu на сама глава, човекът не искаше реклама във форума, но тъй като идва лятото и всички отново ще се позапотят и позачервят, реших да го спомена, че не съм го забравил, защото просто ми остави добър спомен... )

Колега, би ли дал координати на сервиза или телефон за връзка с kotuoshu.
Благодаря предварително

В крайна сметка, чак вчера оправиха шайбата на климатика при kotuoshu - Георги 0899 507 464, той е Volvo собственик и има специално отношение към тези коли, точен и коректен!
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply

#35
Zahariev Wrote:
murjdo Wrote:
svetulkin Wrote:При мен проблемът се реши при колегата kotuoshu. Климатикът изключваше, трябваше да почива и после пак заработваше за кратко. Много съм доволен от ремонта! В другата тема (при сервизите и резервните части) съм писал по-подробно как стояха нещата. Според мен за около 60-70 лв по спомен и няколко часа без кола проблемът не е никакъв, щом се решава. Много бяха точни с мен, много съм доволен вече цяла година.

(Хваля kotuoshu на сама глава, човекът не искаше реклама във форума, но тъй като идва лятото и всички отново ще се позапотят и позачервят, реших да го спомена, че не съм го забравил, защото просто ми остави добър спомен... )

Колега, би ли дал координати на сервиза или телефон за връзка с kotuoshu.
Благодаря предварително

В крайна сметка, чак вчера оправиха шайбата на климатика при kotuoshu - Георги 0899 507 464, той е Volvo собственик и има специално отношение към тези коли, точен и коректен!
Присъединявам се към доволните от колегата kotuoshu,наистина е много точен и коректен!
Reply

#36
Здравейте ! Имам проблем с климатика на Волво ХЦ 70 Крос Кънтри 2010г. Тръгва,работи 1 мин. на охлаждане и спира. Може ли някой да ми каже къде във Варна мога да намеря качествен сервиз за намиране и отстраняване на  проблема ???  Благодаря предварително !
Reply

#37
Здрасти колега Димитров 
и аз мисля да ходя в сервиз за климатика мои приятели казаха че в Каменар били добри в климатичните инсталации мисля там да ходя.Като мина през сервиза ще ти кажа как е.Има и един сервиз на околовръстното един приятел ходи там и беше доволен .
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)