This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Газова бутилка
Здравейте колеги! Последно време почвам да се замислям за газова бутилка. Колата е В40. Тук във форума съм гледал снимки, как на една В40-ка бяха сложили бутилката отстрани в багажника (където е леко вдлъбнато). Много впечатляващо беше, предвид това че колата може да се използва като комби и че резервната гума си е на мястото, вместо в багажника.
Колко литра е една такава бутилка? И къде в София мога да попитам за цени за слагане на газ с такъв тип бутилка?
Цитирай
Thanks given by:
Аз съм с такова изпълнение. бутилката е ф315- българска, и вместимостта и е 27л/реално ми хваща около 20,5-21л/.
Бутилката ми стига за пробег около 200-250км извънградско, и около 130-190км в града/зависи от сезона/
Само не ми харесва това, че сондата ми е 30 градусова!
Поради това за да стигна до резервната гума трябва да махна капачката на сондата, и след това да извъртя леко капакът на страни за да се отвори/заради извъртането съм махнал двата му винта държащи го зад облегалките на задните седалки/.
Иначе случайте в които ми е трябвало пространството, заемано от бутилката, се броят на пръстите на едната ми ръка!
Определено мога да каже, че за мен, това е оптималният вариант за място на бутилката!
Цитирай
Thanks given by:
Моята бутилка е 25 литра.Иначе с кората за резервната гума съм постъпил както колегата от предния пост.

VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)