The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Автомобилни видеорегистратори или CAR-DVR

#31
официално не, но помага :-)
яка работа си е това
Reply

#32
<!-- m --><a class="postlink" href="https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidlab.videoroad">https://play.google.com/store/apps/deta ... .videoroad</a><!-- m -->

Може и с смартфон и подобно приложение.
Reply

#33
Пристигна ми DVR-а от e-bay. Full HD 1080P G1W 2.7" LCD Car DVR Camera Recorder G-sensor H.264 Night Vision
Novatek NT96650, AR0330 Cmos lens

Ето и видеото. Направил съм аматьорска компилация, защото толкова мога, но се вижда всичко. Изтрих аудиото. Доволен съм, за 60$ си е даже много добре. Видеото на youtube e 720p, но по принцип записва 1080p оригинално. Свободната версия на Lightworks няма full HD, но и това е достатъчно. Подбрал съм такива моменти където светлината не е достатъчна, защото така се преценява най-добре.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4yGhTf0OtvA[/youtube]
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#34
Като за 60 долара е супер Smile
Reply

#35
направо си е екстра. И аз по случайност спечелих един за 20 $ ама нещо не ме кефи като габарити. По -малък си го представях
Reply

#36
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mcYAi7CPZnM[/youtube]
Reply

#37
Миналата седмица ми се оплака колега във Варна, на който му се хвърля на капака един от нашите мангали!
Движел се е с максимум 30-40 километра в час и мангустата изкача пред него и спира пред него на платното. На колегата ми му направило впечатление, че мангала го гледа странно, но движението било натоварено и вниманието му било раздвоено. Разминал се е с уплаха и голяма разправия...
Явно тая мода ще ни я докарат цигоите и при нас!
S80 D5244T 163hp - 2006г. ръчна скоростна кутия
Reply

#38
Ако тази мода навлезе и тук няма да е добре Smile
Reply

#39
Ако на мен мангал ми изскочи така...и ако оцелее, ще му се види тесен света.
След последната ми "среща" с мангал, който се опита да ми открадне портфейла от вътрешния джоб на сакото...на светофара на графа и Васил Левски насред обяд...вероятно още му липсват 4те зъба от лявата му страна, и сигурно още си носи гипса на размазаната китка.
Искаше дело да завежда...обаче бързо бързо размисли. А и интересното беше, че много хора видяха как го млатя на кръстовището, обаче никой не се и опита да му помогне. Даже някакъв мъж дойде да го срита Big Grin
Та, само да смеят да се "изтарикатят"...
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#40
Yankov Wrote:Ако на мен мангал ми изскочи така...и ако оцелее, ще му се види тесен света.
След последната ми "среща" с мангал, който се опита да ми открадне портфейла от вътрешния джоб на сакото...на светофара на графа и Васил Левски насред обяд...вероятно още му липсват 4те зъба от лявата му страна, и сигурно още си носи гипса на размазаната китка.
Искаше дело да завежда...обаче бързо бързо размисли. А и интересното беше, че много хора видяха как го млатя на кръстовището, обаче никой не се и опита да му помогне. Даже някакъв мъж дойде да го срита Big Grin
Та, само да смеят да се "изтарикатят"...
Яворчо, не сме се засекли в този момент - липсващите зъби щяха да са минимум 8, а освен другата китка, щеше и поне един от краката да пострада!
Хан Крум е отсичал ръце за подобно нещо, така че тия мангали трябва да са благодарни, че живеем в 21 век!
Аз затова редовно си карам (на служебната кола, ХС90 е високо и ще мина отгоре му :mrgreen: ) с DVR 8-)
BG VOLVO Member #00409
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)