This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Група от IP-та със спрян достъп до форума.
Поради зачестилите проблеми със спам ботове пишещи от различни IP-та от следната мрежа: 198.2.*.* достъп-а на тази мрежа до форума е спрян.
Само вчера и днес съм изтрил над 200 теми от спам ботове. Предимно реклама на чанти. :twisted:
Не съм на 100% сигурен, но от тази мрежа не видях потребители различни от спам ботовете налазили ни последните дни.
От 328 потребители регистрирали се от 12 юли насам само двама са реални, всичко останало е от тази мрежа и са спам ботове... Sad

Ако някой има проблеми с влизането в форума, да пише тук.
Цитирай
Thanks given by:
това е много интересно как ще пише тук ако има проблем да влезе Smile
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Изображение: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Цитирай
Thanks given by:
stefi_pavlov написа:това е много интересно как ще пише тук ако има проблем да влезе Smile

Повечето пишещи тук обикновенно пишат от две места. Едното е в къщи другото в офиса. Все едното от местата със сигурност ще е с различно IP от описаните. Smile
Цитирай
Thanks given by:
Форума наистина е чист от препратки към всичко друго което не е свързано с естеството му.
За това благодаря за работата на модераторите. Big Grin
Друг е въпроса дали може да се измисли по-елегантно решение но така сте решили ще видим.
Цитирай
Thanks given by:
Ново IP - родно място на ботове: 78.83.28.220 :x
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш - ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Цитирай
Thanks given by:
Много лесен трик против ботовете е въпрос на български при регистрацията. Тотално окапват. Tongue
Volvo S80 D5 163hp 2003
Цитирай
Thanks given by:
The Storm написа:Много лесен трик против ботовете е въпрос на български при регистрацията. Тотално окапват. Tongue

Ето едно чудесно предложение ,дали е възможно да се реализира ?
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Цитирай
Thanks given by:
Няма развитие на нещата за съжаление ...
може и идеята да не е възможна ,но как да резберем Big Grin
Сега се сещам че скоро идва Коледа ,а съм убеден че тогава стават чудеса .
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Цитирай
Thanks given by:
Zdravko_850 написа:Няма развитие на нещата за съжаление ...
може и идеята да не е възможна ,но как да резберем Big Grin

Хамлет е уведомен,надявам се че ще вземе съответните мерки.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Цитирай
Thanks given by:
Нещо ново с ботовете, че тоя доклад ми вади очите всеки ден?
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш - ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)