The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
как ви се струва БАРТЕРА?

#1
        Здравейте нов съм ,живея в чужбина имам Пежо 607 2,2 ХДИ 2002 година,дизела е добър когато колата е нова .Аз съм за бензин.Поради обстоятелствата си купих дизел,както и да е.Пуснах я за продажба или бартер ,предложиха ми ВОЛВО XC70 CROSS COUNTRY 2.4 TURBO .
Запитването ми е как е колата някакви фабрични проблеми или най-срещани също така какъв разход има .Тук в Испания Мадрид разтоянията са големи ,испанците са малко :? боси в колите ,знаят само ПЕЖО,СИТРОЕН,РЕНО,BMW,АУДИ,.За тях не добра инвистиция бартер дизел за бензин но аз съм за така че ми е все едно.Но моля отговорете ми колата е 2,4 Т AWD година 2002 200000км.в много добро състояние е.пращам страницата дая видите.Благодаря предварително.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.segundamano.es/madrid/volvo-v70-xc-24t-cross-country/a40955493/?ca=0_s&st=a&c=4">http://www.segundamano.es/madrid/volvo- ... s&st=a&c=4</a><!-- m -->
Reply

#2
Здравей,

колата е много добра, даже е на светлинни години сравнение с Пежото, но е бензинова, а те са си "лакоми" и в сравнение с дизела са доста по не икономични! Иначе това xc70 изглежда доста добре. Най-важното е да провериш дали 4X4 ситемата му работи и понеже това е с атоматична скоростна кутия бъди внимателен там също. Тези Волва от 2000 до 2004 имат проблеми с автоматика, но всичко е много относително! Иначе са бронирани и трудно може да им се навреди дори и с вандалско каране.

Поздрави и ако е читаво го вземай няма да съжаляваш, само си нарави сметката за разхода на бензин дали ще ти е изгодна!
Volvo For life!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)