The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOLVO XC90 D5 (MY2008) Remap UP-grade

#21
mudancho Wrote:Не знам къде да покажа,поне тука имаше тема за DPF в момента има един комплект за пълнене,ако някой иска да участва:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-Volvo-Diesel-Filter-Additive-DPF-Eolys-Oil-Top-Up-Also-Fits-Fords-/181213776174?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2a312ec92e">http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-Volvo ... 2a312ec92e</a><!-- m -->

П.С. Извинявам се за мястото,но не намерих темата с DPF за допълването. Ако смятате за ненужно,може модератор да ми махне мнението. Smile
Тук надали ще го видят колегите, на които им е необходим Wink
При DFP-a на ХС90 не се ползват течности и се регенерира сам, повишавайки температурата на газовете.
BG VOLVO Member #00409
Reply

#22
Така ... малко да съживя темата с актуални данни ...

Колата вече е със зимните гуми (235/60/18) и я засичах последните 3 дни - 12,5/100 градско Smile
Разходът е повече от приятен, но очаквах по-голяма разлика с по-тесните гуми ... явно 19-ките не са толкова лакоми :lol:
Като ускорение и вървене - не намирам разлика.
BG VOLVO Member #00409
Reply

#23
Трябва да сметнеш разликата в диаметрите, защото километража не я отчита. Ако 19-ките се ти по-високи може да се окаже, че реално ти гори още по-малко от колкото го смяташ стях.
S80 2.0 D3
Reply

#24
Persizi Wrote:Трябва да сметнеш разликата в диаметрите, защото километража не я отчита. Ако 19-ките се ти по-високи може да се окаже, че реално ти гори още по-малко от колкото го смяташ стях.
Да, прав си, но 19-ките са 255/50/19, с които се предлага колата и са 1:1 с 18-ките Wink
Явно разликата от 19-ките (200-300 грама в полза на 18-ките) идва от по-голямото съпротивление и тежестта на гумите ... макар че летните ми се струват по-леки :roll:
BG VOLVO Member #00409
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)