The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ГИ за Пловдив

#1
Здравейте колеги!Реших и аз да слагам ГИ,та ако може да ми препоръчате марка и майстори в Пловдив.Колата е S40 115hp
Reply

#2
Здравей! Аз съм с Фобос.Слагах я при Слави Шишков.Може да идеш на място,човека е много разбран.Ще погледне,ще ти обясни.
S40 1.8 16V 115k.с. 97г. VOLVO FOR LIFE !!!

[Image: ab193157.gif]
Reply

#3
Автогаз център до кат се намира те слагат Заволи италиянски са и са много добри.

Volvo V40 1.9tdi 97г.
Reply

#4
Колега зависи какъв бюджет си определил иначе марки и майстори много.До КАТ отдавна не са представители на Заволи.Лек ден и успех в избора!
Reply

#5
Здравей Мартон,

За Слави Шишков провери в форума на Рено. Но лоши думи за него няма! Пак там ще намериш и координатите му.
Относно Автогаз център само добри впечатления за тях! Наблюденията ми са лични!
Иначе ГИ Заволи за мен си е куче/говоря за модела Ализе Н:компютър АЕБ2001 NV в алуминиева кутия, превключвател АЕБ 750В, мап АЕБ 025, инжектори ПАН в алуминиев корпус, изпарител Заволи Зета N/. От как е сложен на колата на баща ми освен че са сменяни филтрите и един път изпарител/на около 40-50к/ уредбата не е мръднала. Истина е обаче, че те вече не са представители на Заволи. В момента не знам дали все още имат техни продукти но мисля, че предлагат някакви полски ГИта.
Виж ми подписа с какво карам Волвото, и то е минало тях!
Обаче нищо не ти пречи да отидеш и на двете места и да провериш на място за какво става въпрос/окомплектовка на ГИ, цена, и не на последно място какви гаранции дават/.
Ландир,
Прав си относно Майсторите и марките, като добавиш и производителите на компоненти за газовите, и комбинациите стават плашещо много.
Нищо не споменаваш за Ланди Ренцо, защо така Smile ?
сега Renault Laguna 3 2. 0dci 150 FAP
преди Volvo V40-1996, 1.8 16V- 115кс 
Reply

#6
Мерси за помощта като проуча работите ще пиша да знаят и следващите!
Reply

#7
За да кажа нещо някой трябва да ме пита нали? Big Grin
Reply

#8
Сега се колебая между две марки дайте съвет BRC или Fobos
Reply

#9
С две ръце за БРЦ но истинското с БРЦ инжектори.
Reply

#10
Аз ще ти предложа Ланди Рензо на Кукленско шосе след митницата вляво.При тях го сложих и вече 20000км. нямам никакви проблеми.С нови инжектори съвсем безшумни, като е топла колата пали директно на газ а филтъра се сменя на 40000км. злезе ми 1460лв. с бутилка в резервната гума и пълначка до капачката на бензина. Успех!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)