The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
некоректни продавачи на автомобили

#11
Всяко зло за добро. Тя е толкова постна от към екстри (макар че пише абсолютно вс. екстри) ,че в последствие щеше да те е яд със сигурност ако я беше купил. Така че не съжалявай.
Volvo XC90 2.4 D/200 hp - 2011 - now
Volvo XC90 2.4D/185hp - 2008 - R-design - ex
Volvo V40 1.9D/115hp - 2001 - Sport - ex  
Volvo S40 1.9D/115hp - 2002 - ex
Volvo S40 1.8i/115 hp - 1997 - ex
Reply

#12
Колата си изглежда перфектна на снимките и много често се случва, че само ако отидеш на място проблемите и лъсват! Грозно е когато някави задници си мислят, че ще заблудят някого.

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#13
Да не забравяме и вечното "стреч лимузина" дето само на Москвич не го слагат. Виждам, че и тука го има.
Reply

#14
Колеги,здравейте отново.Не бях влизал тук от близо 10 дни.Много се радвам че ме подкрепихте спрямо мошениците и измамниците които се опитват да продават коли у нас.Благодаря и на колегата от Асеновград,който постфактум ми предложи оглед вместо да бия път дотам.Благодаря и на останалите които заклеймиха измамника ..Гледам ,обявата още си виси в мобиле.бг..Когато си смени виещия лагер,премахне в обявата че има сервизна книжка и си оправи ръждата на заден ляв калник,от сърце му пожелавам бърза продажба, дори на по-висока цена ,както си е редно мисля..Както по-горе е казал колегата-всяко зло за добро..
Reply

#15
Tака колеги...Отново да се опитам да предпазя някой като мен, да не бие 600 км в двете посоки..Няма да казвам града ,но приемчика във Волво ми каза че на 1-вата година е била на 80 000 км в Италия..Не казвам града,защото не е посочено че има сервизна книжка и може да е превъртана още там,така че нашите хора изобщо да не знаят това.Хубавото на тази марка е че само с Вин-а добиваш представа колко км е минавала за 1 година и оттам да умножиш по броя на годините ..Това ме отвори човека във Волво..сладка работа, само по телефона искате VIN-a и ако ви откажат,им благодарете възпитано,че ви спестяват страхотни главоболия за в бъдеще..Поздрави ,нека сме безкомпромисни към търгашите на коли в Бг.
Reply

#16
Да не падаме от Марс..... Преди 9 години си купих първата истинска кола - Рено 25. Имаше сервизна книжка. Още първата година бяха навъртени 42 хиляди километра. После - няма печати. Човекът беше сметнал, че за 10 години ще станат много. Последната смяна на масло, отбелязана там, беше на 178 хилки, на четвъртата година. После - пак нищо. А аз я купих на 13 години на 220 000км като българинът преди мен сам каза, че е навъртял 60 000. Колата излезе здрава, така и я продадох. После - БМВ серия 5, същата работа. Сметката е ясна: Всички коли нов внос се докарват на около 170 000, после се започва с митовете. Хора, големите нови коли се купуват от заможни хора и се карат, ако при нас още се държат, това е заради огромния им ресурс. Моето Волво го взех на 169 хиляди. Няма такъв филм. Доволен съм, че колата е здрава, но на километража не вярвам.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)