The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения за газ Volvo S 60

#11
Нейсе, оправиха ми я, бил сложил повече газ да впръсква отколкото било искало Волвото Smile
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#12
Колеги предлагам ми полска на КМЕ която не съм чувал с компютър КМЕ и турбо инжектори романо ,цената мисля ,че е малко висока обаче 1650 лв за полска?Обясниха ми ,че при 5 цилиндровите се слагала такава която е за 6 и единия изход оставал свободен.Това което ме притесни е , че вероятността да индикира на таблото др газове нямало как да се избегне независимо от комп дюзи и др.
Reply

#13
За КМЕ 1650лв според мен не. Та дори и да е с битурбо инжектори Wink .
За тези пари ще сложиш нещо наистина качествено италианско/Ланди, БРЦ/.
Иначе да за 5цил. се слага ЕКУ за 6так.
Reply

#14
гледам в нета има един клип ,чрез които се спира лампата на различни газови емисии в двигателя това така ли е наистина ако има газов инжекцион ето го и клипа <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=pwWQtilOVfQ">http://www.youtube.com/watch?v=pwWQtilOVfQ</a><!-- m -->
Reply

#15
Ivo878 Wrote:Това което ме притесни е , че вероятността да индикира на таблото др газове нямало как да се избегне независимо от комп дюзи и др.

Да бе дааааа.
Да не би при мен да са внедрили някакви космически технологии, че да не индикира нищо и колата и таблото да се държат адекватно.
Не знам дали зависи от дюзите и/или компютъра и/или от монтаж - респективно настройки, но не е задължително да се "усветка" таблото.
"Добрите шофьори имат следи от насекоми по страничните прозорци"- Walter Röhrl
Reply

#16
Колега ти с каква уредба си дюзи пиши за да знаем.На мен ми казаха че ако индикира на таблото и свети то майстора си е оставил ръцете.Ама повечето викат ама то нормално и не дават гаранция
Reply

#17
Иво на 100% е прав! Wink
Reply

#18
При правилно настроена газова нищо не свети по таблото, тя колата не разбира, че гори газ, а не бензин.
Reply

#19
Колеги какво ще кажете за FOBOS 1 OBD. Автомобила ми е Volvo S60 2,4I 140к.с. 2006г.
Също мисля да слагам и механичен омаслител за клапани има ли смисъл от тази джаджа или е поредната "измислица за пари"?
ДО колкото четох уредбите са читави, зависи всичко от монтажа и настройките.
[Image: ab268624.gif]
[Image: ab262939.gif]
ВНИМАНИЕ!!!От много секс се ослепява!!!!!
Reply

#20
И аз се бях замислил за него, но уви не се престраших на тази ниска цена българска уредба да слагам.... за омаслител приятел газаджия ме посъветва да не си слагам тази "измислица за пари".... за монтажа и настройките е вярно, по едно време ми се ревеше, че колата гасне придърпва, и не върви нормално на ниски предавки, оказа се че ми е била по-обогатена сместа и т.н. оправиха ми я и сега съм много доволен.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)