This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVD за филми и музика S60
ето и задния дисплей

Прикачени файлове Миниатюри

Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Изображение: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Цитирай
Thanks given by:
Супер е станало колега, и аз съм решил да го ъп-грейдвам волвото, сега един познат ще ми прави козирка и ще трябва да поръчвам и аз някакъв монитор, още се двоумя дали да остане оригиналния вид на навито или да сложа козирката, хубавото е че при нея става 7 или 8 инчов екран, идеята е горе долу да стане като на снимките, поздрави

Цитирай
Thanks given by:
Вече с управление на звука от волана Smile . само го монтирах и всичко си тръгна и управлението и подсветката на бутоните

юзербары для форумов
Цитирай
Thanks given by:
малко Update Smile
още един член на семейството и още един дисплей отзад. :mrgreen:

юзербары для форумов
Цитирай
Thanks given by:
Такава "козирка" от къде може да се намери или да си го "сделам"? Wink
[Изображение: ab286014.gif]
[Изображение: ab286015.gif]
Цитирай
Thanks given by:
zorba написа:Такава "козирка" от къде може да се намери или да си го "сделам"? Wink
Радо от МП ги прави, има калъп Wink
Свържи се с него, ще ти я направи дори по-добре от тази ... може дори да я тапицираш и да стане като част от таблото.
BG VOLVO Member #00409
Цитирай
Thanks given by:
Има ли я функциятя зя плебиране и излизане? Има ли досатъчно място за пледния дисплей или там се преработва нещо?
Цитирай
Thanks given by:
Dakata написа:Има ли я функциятя зя плебиране и излизане? Има ли досатъчно място за пледния дисплей или там се преработва нещо?
място има, все пак това си е фабричния дисплей който е мислен за там. но неможе да позвам стандартно управление( все пак всичко съм подменил само корпуса е стария). направил съм си независимо управление което при подаване на контакт излиза и при вадене на ключа се прибира.

поздрави
юзербары для форумов
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)