The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сервизна документация за 340

#11
Ето този манюъл е най-важен:

mad Wrote:Модела е 340 тип "стани да седна/стана" (естествено уютността на затъмнените задни стъкла е почти задължителна) Та на стъки:
1. Измъквате облегалките за главата на предните две седалки. (1-2 мин дори и за начинаещи)
2. (може да се пропусне при крещяща нужда от плътски удоволствия, за сметка на фактор комфорт) Махате волана. (мах 3 мин).
3. Предните седалките в крайно предно и крайно полегато положение. (около 1мин).
4. МНОГО ВАЖНО!!! 1ва или 3та предавка включени + ръчна на 2-3 зъба вдигната. (половин минутка).
5. За най-добър резултат правете като мен носете си дюшече надуваемо с отделно надуваеми елементи (тяло и възглавничка), много е удобно дори и в не бурните нощи, когато съдабта ви налага да спите в колата. та същото това дюшече се слага на задната седалка до изравняване на нивото с вече спуснатите предни седалки. (опитните като мен надуват за 3-4 мин).
6. Сваляне на дрехите. (за НУЛА време)
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#12
Efri 740 Wrote:
mad Wrote:ПП: "колеванието" е един вид "плаващо" трептене на стрелката.
Това не е на добро.
Или не е завито жилото както трябва или жилото неправи плавни завои по пътя си.
Или е признак че жилото ще свърши скоро.

Спокойно, mad,
при мен има нови жила за километража.
А и Ефри е абсолютно прав - не е на добре жилото.
Колкото до включване на 2-ра предавка мисля, че там мога да те консултирам -знам от къде идва проблема.
Reply

#13
Ами Жоро, сподели с нас че и моята 2-ра нещо влиза трудно
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#14
Ами Жоро, сподели с нас че и моята 2-ра нещо влиза трудно
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#15
unicata Wrote:Ами Жоро, сподели с нас че и моята 2-ра нещо влиза трудно

Дадено, Уникате.
Снощи до по-късничко се хванах да напиша личен отговор на mad
с напътствия как да отстрани проблема с трудното включване на 2-ра предавка.
Е, вярвай ми! 8) повече време ми отне писането, отколкото ако трябваше сам да му реша проблема.
Та, идеята ми е: Ако имаш път покрай мен, лично ще се заема с колата ти! Заповядай.
Жоро
Reply

#16
unicata Wrote:Ами Жоро, сподели с нас че и моята 2-ра нещо влиза трудно

Дадено, Уникате.
Снощи до по-късничко се хванах да напиша личен отговор на mad
с напътствия как да отстрани проблема с трудното включване на 2-ра предавка.
Е, вярвай ми! 8) повече време ми отне писането, отколкото ако трябваше сам да му реша проблема.
Та, идеята ми е: Ако имаш път покрай мен, лично ще се заема с колата ти! Заповядай.
Жоро
Reply

#17
GT1 Wrote:
unicata Wrote:Ами Жоро, сподели с нас че и моята 2-ра нещо влиза трудно

Дадено, Уникате.
Снощи до по-късничко се хванах да напиша личен отговор на mad
с напътствия как да отстрани проблема с трудното включване на 2-ра предавка.
Е, вярвай ми! 8) повече време ми отне писането, отколкото ако трябваше сам да му реша проблема.
Та, идеята ми е: Ако имаш път покрай мен, лично ще се заема с колата ти! Заповядай.
Жоро

това с втора предавка мисля 4е не е изклю4ение за отделни коли - имоята прави магарии.сложих р75w90 масло и сега поне лятото е малко по добре. жоро дай малко логисти4на подкрепа на 4овек от провинцията
<!-- e --><a href="mailto:dur4ov@abv.bg">dur4ov@abv.bg</a><!-- e -->
благодаря.
Reply

#18
GT1 Wrote:
unicata Wrote:Ами Жоро, сподели с нас че и моята 2-ра нещо влиза трудно

Дадено, Уникате.
Снощи до по-късничко се хванах да напиша личен отговор на mad
с напътствия как да отстрани проблема с трудното включване на 2-ра предавка.
Е, вярвай ми! 8) повече време ми отне писането, отколкото ако трябваше сам да му реша проблема.
Та, идеята ми е: Ако имаш път покрай мен, лично ще се заема с колата ти! Заповядай.
Жоро

това с втора предавка мисля 4е не е изклю4ение за отделни коли - имоята прави магарии.сложих р75w90 масло и сега поне лятото е малко по добре. жоро дай малко логисти4на подкрепа на 4овек от провинцията
<!-- e --><a href="mailto:dur4ov@abv.bg">dur4ov@abv.bg</a><!-- e -->
благодаря.
Reply

#19
моля едно pdf-че за volvo 340/1.4/бензин , всичко което може да се намери free.МЕРСИ предварително
Reply

#20
моля едно pdf-че за volvo 340/1.4/бензин , всичко което може да се намери free.МЕРСИ предварително
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)