The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Познати и приятели

#11
shenti_bul Wrote:А пък мен Мевдо преди 3 или 4 години на една среща на клуба в Пловдив ли беше не мога да се сетя ме беше объркал с някакъв друг по това време форумджия с подобен nik-name като моя пак завършва на " _bul" който се бил закачал с дъщеря му в нета ма неразбрах точно как и какво, ма после се уточнихме че не съм аз де :mrgreen:
   

Коледното парти през 2008г.Случайно станах свидетел на този разговор.Не знам бройката но се радвам,че покрай клуба и форума се запознах с толкова готини хора Smile


Attached Files Thumbnail(s)
   
S40 1.8 16V 115k.с. 97г. VOLVO FOR LIFE !!!

[Image: ab193157.gif]
Reply

#12
Лелее как минава времето, наистина беше тогава, едвам се познах на снимката :mrgreen: , благодаря ти, и пак трябва да се съберем
Reply

#13
mevdo Wrote:Стана ми интересно и погледнах в групата "Членове на клуба" - хората , които освен , че ползваме този форум сме и обвързани с ВКБ в по-голяма степен. Там има 104 имена. От тях аз мога да кажа ,че познавам 73 /седемдесет и трима/ . Това означава , че съм имал поне една лична среща с тези хора, за последните шест години. С повечето от тях сме приятели, с други все още сме само познати , но така или иначе като се видим на улицата ще се познаем , поздравим и ще си побъбрим. За мен това е огромно богатство.
Особено , ако това богатство се попълва с абсолютно случайни срещи , като последната - в Асеновград с In Flames - Иван Моллов. Ей такъв адреналин пожелавам на всички.
А мога смело да кажа , че покрай форума имам приятели и познати само потребители във форума на които броя им не зная. Всичко това е станало възможно заради този форум - място , където по философския му смисъл всеки може да споделя.
Имам и познати и приятели, които вече не участват в този форум или клуб - но понеже винаги съм казвал , че са важни хората , а не колите, си запазваме прекрасните взаимоотношения - например Пангев, Бойч , Сашо от Бургас...
Има и хора , които са ме разочаровали - но те се броят на пръстите на едната ми ръка !
Те пишат в един сервизен форум в Ст.град...
Така че , лично мен Волвоклуб България и този форум са ме направили щастлив с хората , които познавам !!!
За което благодаря на всички !!!
А как е с вас колеги ?

Наистина и на мен много ми се вдигна настроението и адреналина от тази среща с Мевдо в Асеновград!! Как ми е запомнил номера,като се разбибипка и размаха отзад викам айде стана боя, и само като видях кои излиза от колата се изкефих на максимум! Особено,като се има впредвид,че ако единия от двамата не беше на това място някакви секунди по -рано или късно, и тогава въобще нямаше да се видим! Съдба :mrgreen: :mrgreen:
Поздрави Мевдо,сега остава и уговорено да се видим скоро, както и със Кангалов!. Да си спретнем една мини среща със мноого снимки и бири Wink
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#14
Yankov Wrote:Много е добра темата.
+1
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)