The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Счупено стъкло на ляв фар

#11
Хмм.... :-k Защо ли си мисля че става дума за като моята кола(90 - 91),с по-големия фар?!?!?!?!


Attached Files Thumbnail(s)
   
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#12
Ако е като тази горе си уреден Smile Точно за такава е моето стькло .Така като го гледаш на снимката се пада в дясно
А фаровете на 440/460 през целия "живот" на моделите са 3 вида. В началото излизат едни, както каза колегата:
Quote:Първия модел е с по големи фарове с малко по голям наклон и решетката му е на кутики
След това са тези по горе, и накрая след 93/94 излиза така нареченото "Bodyguard " .
Reply

#13
viking Wrote:Ако е като тази горе си уреден Smile Точно за такава е моето стькло .Така като го гледаш на снимката се пада в дясно
А фаровете на 440/460 през целия "живот" на моделите са 3 вида. В началото излизат едни, както каза колегата:
Quote:Първия модел е с по големи фарове с малко по голям наклон и решетката му е на кутики
След това са тези по горе, и накрая след 93/94 излиза така нареченото "Bodyguard " .

Ако е така значи съм се изказал неподготвен :oops: За първи път чувам че има 3 вида 440/460
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#14
То всьщност в началото е само 440 и 480 , няма 460 тогава. След това около 1990г. излиза пьрвото 460 както и 440 сьс сьщата предница, като това на снимката и накрая като твоето :wink:
Reply

#15
Ново стъкло е 90 лв. За съжаление обаче това е цена в магазин в София.
Reply

#16
За съжаление моя фар е от другия модел. Маската с големите правоъгълници. Такъв фар ми предлагат за 70 лв втора ръка. Като гледам ми изглежда изгодно. Отново ви благодаря
Reply

#17
Търсейки фар се натъкнах на цени от 60 до 120 за фар втора ръка. най евтините оферти в София бяха 60-70, но брат ми който живее в София ми намери за 50 лв от някакъв магазин на "Италианеца" сигурно го знаете но все пак ако някой не знае да пробва може да му е изгодно.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)