The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам Волво 850 2.5ТДИ на части

#21
Благодаря на колегата!Винаги съм се стремял да бъда коректен!
Само да кажа ,че днес всичко в двигателния отсег е свалено и е на разположение на купувачите!Двигателя е вече необорудван т.е всичко по него е свалено и е отделен от скоростната кутия!
Освен двигател,скоростна кутия има нафтова помпа,стартер,компресор на климатик,турбо,изпускателни и всмукателни тръби,хидравлична помпа,кормилна рейка,дюзи,полуоски и т.н.Липсва само алтернатора!Всичко е свалено и може веднага да се вземе!Който го интересува нещо да пише или да звъни на 0888771009,0877736901 Румен
Всичко,което не ме УБИВА ме прави по СИЛЕН
Reply

#22
Компютъра с имобилайзера продадени за 120 лв!
Всичко,което не ме УБИВА ме прави по СИЛЕН
Reply

#23
Продадени днес:предни амортисьори с пружини и лагери за 100 лв.комплекта,заден десен горен стоп за 30 лв,перката с моторчето за парното за 40 лв. и управлението на тази перка за 30 лв.!
Всичко,което не ме УБИВА ме прави по СИЛЕН
Reply

#24
Продадена кормилната рейка днес за 120 лв.!
Всичко,което не ме УБИВА ме прави по СИЛЕН
Reply

#25
Скоростната кутия е продадена за 250 лв.Да си я ползва със здраве новия собственик!Оказа се,че на същия купувач му работи неговия си компютър,който му бях продал и затова човека ми го върна,та КОМПЮТЪРА на колата се продава също.Имам и имобилайзел с ключ!
Всичко,което не ме УБИВА ме прави по СИЛЕН
Reply

#26
Продадени днес:декоративните кори отзад на багажника,тонколонките на таблото и на багажника и тези в предните врати!Общо за 100лв всичко!!!Останаха тонколонките в задните врати!
Всичко,което не ме УБИВА ме прави по СИЛЕН
Reply

#27
Продаден левия преден носач за 45 лв!
Всичко,което не ме УБИВА ме прави по СИЛЕН
Reply

#28
Продадени амортисьорите на петата врата за 20 лв бройката!
Всичко,което не ме УБИВА ме прави по СИЛЕН
Reply

#29
нагоре!
Всичко,което не ме УБИВА ме прави по СИЛЕН
Reply

#30
ГНП цена
VOLVO XC90 185 КС. 2006 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)