The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
запитване

#1
Здравейте,
Купих си ВОЛВО В40 1,9 ТДИ 98г и бих искал да получа информация, в кой сервиз (във Вн) могат да ми направят профилактика на автомобила?
Reply

#2
Здравейте,
Купих си ВОЛВО В40 1,9 ТДИ 98г и бих искал да получа информация, в кой сервиз (във Вн) могат да ми направят профилактика на автомобила?
Reply

#3
Ако (Вн) е Видин, май си първият член на клуба от там...Или поне аз не помня да е имало друг регистриран от Видин. Така че, явно ти ще си "съветника" на следващите, които ще зададат твоя въпрос Smile За сега се оправяш сам Smile Търсиш, питаш...и т.н. Smile Успех!
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#4
Ако (Вн) е Видин, май си първият член на клуба от там...Или поне аз не помня да е имало друг регистриран от Видин. Така че, явно ти ще си "съветника" на следващите, които ще зададат твоя въпрос Smile За сега се оправяш сам Smile Търсиш, питаш...и т.н. Smile Успех!
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#5
Вн аз го разбирам като Варна, и ако е тя, говори с Мевдо, Миро 343 и другите от там, те сами ще си кажат кои са :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#6
Вн аз го разбирам като Варна, и ако е тя, говори с Мевдо, Миро 343 и другите от там, те сами ще си кажат кои са :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#7
Pavko Wrote:Ако (Вн) е Видин, май си първият член на клуба от там...Или поне аз не помня да е имало друг регистриран от Видин. Така че, явно ти ще си "съветника" на следващите, които ще зададат твоя въпрос Smile За сега се оправяш сам Smile Търсиш, питаш...и т.н. Smile Успех!

Варна е...
Reply

#8
Pavko Wrote:Ако (Вн) е Видин, май си първият член на клуба от там...Или поне аз не помня да е имало друг регистриран от Видин. Така че, явно ти ще си "съветника" на следващите, които ще зададат твоя въпрос Smile За сега се оправяш сам Smile Търсиш, питаш...и т.н. Smile Успех!

Варна е...
Reply

#9
unicata Wrote:Вн аз го разбирам като Варна, и ако е тя, говори с Мевдо, Миро 343 и другите от там, те сами ще си кажат кои са :-)



Мерси! А как да се свържа с тях?
...или да чакам сами да се включат като "надушат, че сме от една порода":-)
Reply

#10
unicata Wrote:Вн аз го разбирам като Варна, и ако е тя, говори с Мевдо, Миро 343 и другите от там, те сами ще си кажат кои са :-)



Мерси! А как да се свържа с тях?
...или да чакам сами да се включат като "надушат, че сме от една порода":-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)