The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Молба за помощ-съобщение "emissioni scar. necessita assist"

#11
Много хубави думи,Елина.Не се учудвай от отзивчивостта,това е клубен форум на волво-притежатели,хората са страхотни.А щом си икономист,значи с теб сме почти колеги,колкото и странно да звучи Smile
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#12
elina08 Wrote:Момчета, искренно Ви благодаря, че взехте при сърце нашият проблем. Дадохте ми кординати и ме орентирахте към качествен майстор. Ще Ви държа в течение с моята одисея Wink Все си мисля, че е малко въпрос на време да се оправят нещата и да се оправи колата. Ценно е, че ме подкрепяте. В днешно време това качесто е много рядко срещано. Аз съм икономист и ако мога да върна жеста към кякой колега нека да пише ЛС.
Още един път БЛАГОДАРЯ! Приятна вечер момчета... и момичета.

Точно, затова е форума и затова всеки, който има нужда от помощ по отношение на Волво идва тук. Дано нещата се се опавят по-скоро и да продължите да се радвате на автомобила, както подобава на собственик каращ Волво.

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#13
nik_dob Wrote:Много хубави думи,Елина.Не се учудвай от отзивчивостта,това е клубен форум на волво-притежатели,хората са страхотни.А щом си икономист,значи с теб сме почти колеги,колкото и странно да звучи Smile
:lol: :lol: :lol: Николай, ах, каква приятна изненада! Знаех си, че нищо на този свят не е случайно! Явно, закона за привличането е проработило при нас :lol: . Но като се струпат малко повече неприятнасти ... започнах да губя "почва под краката си, аха да се отчаям". Задвижила съм оплакванията си - но по принцип съм много мотивиран човек и мисля да преспи 2-3 дни за да ви дойде музата и да го излея в писмен вид - кратко, ясно и по същество.
Ники, благодаря за помощта и ако нещо ти се опъне из станата на икономиката, свирни може аз пък да имам свежа идея. Знам, че когато човек има проблем и се е закопал в него се върти в омагьосан кръг, а от страни погледа винаги е друг и се вижда по-грубално. Затова й отворих тази тема с молба за помощ.
Reply

#14
JMI Wrote:
elina08 Wrote:Момчета, искренно Ви благодаря, че взехте при сърце нашият проблем. Дадохте ми кординати и ме орентирахте към качествен майстор. Ще Ви държа в течение с моята одисея Wink Все си мисля, че е малко въпрос на време да се оправят нещата и да се оправи колата. Ценно е, че ме подкрепяте. В днешно време това качесто е много рядко срещано. Аз съм икономист и ако мога да върна жеста към кякой колега нека да пише ЛС.
Още един път БЛАГОДАРЯ! Приятна вечер момчета... и момичета.

Точно, затова е форума и затова всеки, който има нужда от помощ по отношение на Волво идва тук. Дано нещата се се опавят по-скоро и да продължите да се радвате на автомобила, както подобава на собственик каращ Волво.

Поздрави
Благодаря JMI за подкрепата.
Reply

#15
Здравейте момчета,
Днес взехме колата и известно време ще е под строго наблюдение. Като за начало се държи прилично и ни достави удоволствие...
Та болката й била пукната глава и два счупени изпусквателни клапана на единият цилиндър. Смениха главата, клапаните и уплътнението. Надявам се неприятностите да заминат в историята...
Благодаря Ви за помощта. Позитивна и успешна седмица от нас.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)