The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D4192T2 не изключва 5-та

#31
Persizi Wrote:Не стига, че съм женен, ами Волвото го кара жена ми Big Grin. Съединителя го смених целия комплект. Нямаше начин да не го сменя защото не беше останало нищо от него. Не стига, че беше на доизживяване, ами и аз минах половин София на 5-та и го запалих Big Grin . От начало исках да взема SACHS, но майстора намери Валео, което ми излизаше поне 140лв по-евтно и се предумах.
Малко развитие по темата. По-малко от година след смяната, съединителя вече буксува. Според мен вариантите са два: "Валеото" не е Валео или майстора ми е сложил някакво пълно менте съединител. Според мен по-вероятно е това Валео да е менте, защото беше съмнително евтино, но вече нищо няма да ме учуди. От тук вече идват и съмненията за качеството на маслото в двигателя и скоростната кутия, които Божидар е сложил.
S80 2.0 D3
Reply

#32
А дали истината не се крие в горният ти пост, където споменаваш, че Волвото го кара жена ти? :roll: :lol:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#33
Не. Жена ми кара от много време и кара добре. Освен това както и да караш не можеш да износиш нормален съединител за 9 000км.
S80 2.0 D3
Reply

#34
Малко ъпдейт по темата, явно имало и други варианти освен двата, които предполжих по-горе. Оказа, че е протекла муфа и маслото от скоростите е влязло при съединителя. Така, че съединителя най-вероятно е бил добър, но вече притискателя е посинял, а феродото омаслено така, че и те трябва да се сменят.
S80 2.0 D3
Reply

#35
За лагер муфата ли става въпрос, тази по която се движи лагера на съединителя ли ?
Че аз нея я сменях като чупих съединителя и сега поне ми е нова.
А иначе как ти се вижда съединителя, че и на мен Божидар ми сложи Валео.
И една молба : имаш ли телефона на Божидар, че на мен ми се батиса телефона и съм без никакви номера .
volvo v40 1,8  1999г.
[Image: ab206894.gif]
Reply

#36
Предполагам, че става въпрос за същия лагер. Не знам Божидар защо не го е сменил ако тогава е видял, че не е наред или пък новия е бил менте. Не съм го виждал, оставили са колата в сервиз, аз дори не съм в България в момента Smile. Съединителя ми виждаше добре до преди да стане това. Сега майсторите казаха, че притискателя вече е посинял, което е нормално какъвто и да е бил. Телефона на Божидар е 0898 785230.
S80 2.0 D3
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)