The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Интересна статистика и защо ни няма сайта на Волво България

#11
Това е много добре, но ми се струва адски неправилно да се блокират умишлено линкове с информация, която не е в полза на клуба или форума. Така нещата изглеждат много тенденциозно и според мен не е правилно. Нека ги дискутираме тези неща, така се намира и по- доброто решение на проблемите. То е ясно, че винаги недоволни ще има и няма угода всеки му, но все пак е истинско, когато говорим открито за нещата!

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#12
Колега нещата са дискутирани на дълго и на широко, но за съжаление само от наша страна (от другата е монолог). Много пъти е правено предложение да се съберат на една маса главните виновници за случващото, но само от наша страна, а отсреща получаваме отказ. Включително и аз съм се опитвал да направя среща и да се дискутират проблемите лице в лице и да се решат проблемите, но и аз получих отказ от друга страна незнайно защо :roll: Така че просто решихме да не обръщаме внимание на помията която се излива върху нас и за това най-вероятно администратора е блокирал и сайта на въпросния сервиз. Не знам какво повече да ти кажа за съжаление положението е такова макар, че на почти всички не им харесва.....
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#13
Под дискусия имах предвид, такава, между хората в този форум. Все пак сме доста малко на брой, за да си правим няколко клуба с по 5 човека! Ако положението е такова и на почти всички не им харесва, нека го направим по-добро, за да се хареса на повече хора.
Volvo For life!
Reply

#14
JMI Wrote:Това е много добре, но ми се струва адски неправилно да се блокират умишлено линкове с информация, която не е в полза на клуба или форума. Така нещата изглеждат много тенденциозно и според мен не е правилно. Нека ги дискутираме тези неща, така се намира и по- доброто решение на проблемите. То е ясно, че винаги недоволни ще има и няма угода всеки му, но все пак е истинско, когато говорим открито за нещата!

Поздрави

Не са само блокираните умишлено линкове !
Във форума се изтриват имена , мнения или въпроси ако не са зададени правилно или ако не са угодни на някой (На кой ?), теми се заключват или изтриват - ако в тях е споменато име което не е трябвало да се споменава , а тези които споделят мнението си или критикуват са предупреждавани на лична или са с БАН ...
Скоро и тази тема ще бъде заключена а някой от мненията ще са изтрити . Така всичко ще е спокойно и тихо.
Чист комунизъм и демагогия . Idea
Поздрави !
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#15
Mihov Wrote:Не са само блокираните умишлено линкове !
Във форума се изтриват имена , мнения или въпроси ако не са зададени правилно или ако не са угодни на някой (На кой ?), теми се заключват или изтриват - ако в тях е споменато име което не е трябвало да се споменава , а тези които споделят мнението си или критикуват са предупреждавани на лична или са с БАН ...
Скоро и тази тема ще бъде заключена а някой от мненията ще са изтрити . Така всичко ще е спокойно и тихо.
Чист комунизъм и демагогия . Idea
Поздрави !

Колегата Mihov е прав за някои неща. Да теми и мнения се трият, но не защото не са угодни на някой, а защото не са според правилата на форума или се цели с тях да се създаде поредната интрига. Когато беше отправена многократно покана за диалог и да се види какво да се направи за да се излезе от положението в което сме в момента беше получен отказ......аз не виждам къде е комунизъма в това....по скоро май е демокрация....
Както и да е аз съм винаги отворен за диалог стига той да не обижда някой и да се цели с него интрига! Защото в изтритите мнения и теми точно това се целеше!
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#16
raceteam Wrote:
Mihov Wrote:Не са само блокираните умишлено линкове !
Във форума се изтриват имена , мнения или въпроси ако не са зададени правилно или ако не са угодни на някой (На кой ?), теми се заключват или изтриват - ако в тях е споменато име което не е трябвало да се споменава , а тези които споделят мнението си или критикуват са предупреждавани на лична или са с БАН ...
Скоро и тази тема ще бъде заключена а някой от мненията ще са изтрити . Така всичко ще е спокойно и тихо.
Чист комунизъм и демагогия . Idea
Поздрави !

Колегата Mihov е прав за някои неща. Да теми и мнения се трият, но не защото не са угодни на някой, а защото не са според правилата на форума или се цели с тях да се създаде поредната интрига. Когато беше отправена многократно покана за диалог и да се види какво да се направи за да се излезе от положението в което сме в момента беше получен отказ......аз не виждам къде е комунизъма в това....по скоро май е демокрация....
Както и да е аз съм винаги отворен за диалог стига той да не обижда някой и да се цели с него интрига! Защото в изтритите мнения и теми точно това се целеше!

Няма интрига в това,някой да влезе във форума защото Volvo-то му се е счупило и да помоли за помощ ( нали за това е форума ) и след като получи отговор " Да отиде в еди кой си сервиз" , темата да се изтрие и този който го е пратил в сервиза да получи предупреждение на лична .
Това със "...създаване на интрига" или " ...създаване на напрежение във форума" са заучени фрази . Напрежение за кого ? За 5-6 човека които имат права да изтриват мнения ли ? Е , да ама не са само те- форума се посещава и от други .
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#17
JMI Wrote:Под дискусия имах предвид, такава, между хората в този форум. Все пак сме доста малко на брой, за да си правим няколко клуба с по 5 човека! Ако положението е такова и на почти всички не им харесва, нека го направим по-добро, за да се хареса на повече хора.
Както написах по горе колега дискусия е имало и то не една, но проведена в раздела за клубните членове тъй като повечето хора който не са членове не ги интересуват проблемите на клуб-а. Wink
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#18
Mihov Wrote:Няма интрига в това,някой да влезе във форума защото Volvo-то му се е счупило и да помоли за помощ ( нали за това е форума ) и след като получи отговор " Да отиде в еди кой си сервиз" , темата да се изтрие и този който го е пратил в сервиза да получи предупреждение на лична .
Това със "...създаване на интрига" или " ...създаване на напрежение във форума" са заучени фрази . Напрежение за кого ? За 5-6 човека които имат права да изтриват мнения ли ? Е , да ама не са само те- форума се посещава и от други .
Причината за триенето на тези постове е реклама на сервиз, който причината за този конфликт. Това е против правилата на форума. Когато аз препоръчвам на някой сервиз или нещо друго го правя на ЛС и тогава няма да има проблем.
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#19
Дотук добре, но ние в момента не създаваме интриги, нито провокираме, така че надявам се няма да бъдат трити мнения или темата да бъде заключена, защото правилата не са нарушени!!!

Обаче, едно нещо е НЕ ясно, кой тук квалифицира дали едно мнение е провокативно, рекламно или друго? Аз искам ако някой модератор или член на форума посегне върху моята тема, да обоснове себе си и то доста добре, използвайки правилника на форума!

Ето че има хора, които искат да споделят мнение по въпроса подигнат от мен, макари само по-първия с неразбориите. Аз смятам темата за напълно полезна и се надявам повече хора да споделят мнение, което би било най-обективното и полезно за всички ни като регистрирани и интересуващи се от това място.
Volvo For life!
Reply

#20
JMI Wrote:Обаче, едно нещо е НЕ ясно, кой тук квалифицира дали едно мнение е провокативно, рекламно или друго? Аз искам ако някой модератор или член на форума посегне върху моята тема, да обоснове себе си и то доста добре, използвайки правилника на форума!
Няма нищо не ясно - квалифицирането се извършва на субективен принцип от група от около десетина човека, имащи права да извършват модерация на форума. Правата на тези хора са дадени от администраторите на сайта, единият от които е и негов собственик. Когато имаш проблеми с модерацията на някое твое мнение или тема, просто попитай каква е причината. Теми и мнения във форума не се трият(поне в последните 3-4 години), а само се местят в раздел "изтрити" и винаги може да се види дали е имало причина за модерирането или не.

JMI Wrote:Ето че има хора, които искат да споделят мнение по въпроса подигнат от мен, макари само по-първия с неразбориите. Аз смятам темата за напълно полезна и се надявам повече хора да споделят мнение, което би било най-обективното и полезно за всички ни като регистрирани и интересуващи се от това място.
Абсолютно си прав, че има хора които държат да споделят мнението си по този въпрос и това е правено многократно, но за съжаление всички пъти се стига до едно и също - две страни с коренно разминаващи се позиции и добавка от обиди и оплюване. Поради което тези теми бяха преместени в закрития форум за членове на "Волво Клуб България".
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)