The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Интересна статистика и защо ни няма сайта на Волво България

#21
JMI Wrote:Дотук добре, но ние в момента не създаваме интриги, нито провокираме, така че надявам се няма да бъдат трити мнения или темата да бъде заключена, защото правилата не са нарушени!!!

Обаче, едно нещо е НЕ ясно, кой тук квалифицира дали едно мнение е провокативно, рекламно или друго? Аз искам ако някой модератор или член на форума посегне върху моята тема, да обоснове себе си и то доста добре, използвайки правилника на форума!

Ето че има хора, които искат да споделят мнение по въпроса подигнат от мен, макари само по-първия с неразбориите. Аз смятам темата за напълно полезна и се надявам повече хора да споделят мнение, което би било най-обективното и полезно за всички ни като регистрирани и интересуващи се от това място.
По принцип модераторския екип и всеки един от тях е квалифициран да взима решение дали едно мнение или тема е провакативно или реклама (все пак за това са модератори). Въпреки това решенията се взимат от целия модераторски екип точно по този въпрос. Колкото до тази тема за сега всичко е наред според мен и няма причина да бъде трита. Между другото нищо не се трие а се мести в подфорум Изтрити и се пази като архив и в последствие ако се сметне че е премахнато неправомерно винаги може да се върне.
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#22
raceteam Wrote:
JMI Wrote:Дотук добре, но ние в момента не създаваме интриги, нито провокираме, така че надявам се няма да бъдат трити мнения или темата да бъде заключена, защото правилата не са нарушени!!!

Обаче, едно нещо е НЕ ясно, кой тук квалифицира дали едно мнение е провокативно, рекламно или друго? Аз искам ако някой модератор или член на форума посегне върху моята тема, да обоснове себе си и то доста добре, използвайки правилника на форума!

Ето че има хора, които искат да споделят мнение по въпроса подигнат от мен, макари само по-първия с неразбориите. Аз смятам темата за напълно полезна и се надявам повече хора да споделят мнение, което би било най-обективното и полезно за всички ни като регистрирани и интересуващи се от това място.
По принцип модераторския екип и всеки един от тях е квалифициран да взима решение дали едно мнение или тема е провакативно или реклама (все пак за това са модератори). Въпреки това решенията се взимат от целия модераторски екип точно по този въпрос. Колкото до тази тема за сега всичко е наред според мен и няма причина да бъде трита. Между другото нищо не се трие а се мести в подфорум Изтрити и се пази като архив и в последствие ако се сметне че е премахнато неправомерно винаги може да се върне.

Бихте ли отговорили господа, квалифицирани модератори , дали изтриването тази вечер на снимката която публикува член на форума А4О в темата "Софийските потайности" беше след решение на целия модераторски екип ?
А ,последвалото заключване на темата също ли беше решение на екипа ?
Бихте ли се аргументирали защо,все пак налагате такава цензура ?
На кой попречи тази снимка ?
Е , ако това не е " създаване на напрежение във форума " то кое е ?
Няма демокрация сред VOLVO съфорумците , няма ...
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#23
Бахмааму.. Confusedhock: До преди "минутка" бе там :?

Вероятно е бъг Wink не вярвам да е модераторска намеса Big Grin
Reply

#24
Martin Petrovich Wrote:Бахмааму.. Confusedhock: До преди "минутка" бе там :?

Вероятно е бъг Wink не вярвам да е модераторска намеса Big Grin

Да , бъг е ! И вече три години няма кой да го оправи ...
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#25
Mihov Wrote:
Martin Petrovich Wrote:Бахмааму.. Confusedhock: До преди "минутка" бе там :?

Вероятно е бъг Wink не вярвам да е модераторска намеса Big Grin

Да , бъг е ! И вече три години няма кой да го оправи ...

Wink
Reply

#26
Mihov Wrote:Да , бъг е ! И вече три години няма кой да го оправи ...

Не разбрах репликата ти Михов Wink
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#27
Mihov Wrote:
raceteam Wrote:
JMI Wrote:Дотук добре, но ние в момента не създаваме интриги, нито провокираме, така че надявам се няма да бъдат трити мнения или темата да бъде заключена, защото правилата не са нарушени!!!

Обаче, едно нещо е НЕ ясно, кой тук квалифицира дали едно мнение е провокативно, рекламно или друго? Аз искам ако някой модератор или член на форума посегне върху моята тема, да обоснове себе си и то доста добре, използвайки правилника на форума!

Ето че има хора, които искат да споделят мнение по въпроса подигнат от мен, макари само по-първия с неразбориите. Аз смятам темата за напълно полезна и се надявам повече хора да споделят мнение, което би било най-обективното и полезно за всички ни като регистрирани и интересуващи се от това място.
По принцип модераторския екип и всеки един от тях е квалифициран да взима решение дали едно мнение или тема е провакативно или реклама (все пак за това са модератори). Въпреки това решенията се взимат от целия модераторски екип точно по този въпрос. Колкото до тази тема за сега всичко е наред според мен и няма причина да бъде трита. Между другото нищо не се трие а се мести в подфорум Изтрити и се пази като архив и в последствие ако се сметне че е премахнато неправомерно винаги може да се върне.

Бихте ли отговорили господа, квалифицирани модератори , дали изтриването тази вечер на снимката която публикува член на форума А4О в темата "Софийските потайности" беше след решение на целия модераторски екип ?
А ,последвалото заключване на темата също ли беше решение на екипа ?
Бихте ли се аргументирали защо,все пак налагате такава цензура ?
На кой попречи тази снимка ?
Е , ако това не е " създаване на напрежение във форума " то кое е ?
Няма демокрация сред VOLVO съфорумците , няма ...
Да за мен тази снимка е провокация. Причините са:
-тази снимка е направена на събитие, което е на друг клуб - "Волво приятели" ако не се лъжа и няма нищо общо с Волво Клуб България и мисля, че е за друг форум.
-присъстват хора на снимката някои от които създават като цяло този конфликт
-тази снимка се трие за 2-ри път в рамките на няколко дни
Не знам кой е заключил темата, но с право я е заключил защото започват дразги!
Позволявам си да сложа един цитат от правилата във форум-а

IV. ПРИЛАГАНЕ НА ПРАВИЛАТА

1. Администраторите и Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време, като не са длъжни да дават обяснение за своите действия.

2. Потребители, които не спазват правилата ще бъдат предупреждавани.

3. Всички теми и мнения, които не отговарят горните на правилата ще бъдат премествани, заключвани и изтривани.

4. При системно нарушаване на правилата, както и при целенасочена обида на потребител, модератор, администратор или клуба като цяло, може да последва ограничаване правата на потребителя и в краен случай, ако се наложи изтриването му!

Даже в правилата е записано, че не е длъжно да се дават обяснение за действията на модераторите и т.н., но както виждаш се прави при зададен въпрос. Това комунизъм ли е?
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#28
Това означава, че линка към форума, където се обсъждат неразбориите в клуба е нарушение на някой от правилата ли? Също така, аз все още не съм получил отговор на втория си въпрос, защо ни няма по-официялните сайтове на марката??? Не знам как по-ясно да попитам, за да се намери председател или член на ус, или модератор, който може да даде някаква информация!

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#29
JMI Wrote:Съжалявам, за първия линк, но системата тук го променя и вие неможете да го отворите!

Моля влезте във форума на BOCK GT1>FORUM>НА МЕГДАНА>ВОЛВО КЛУБНИ НЕРАЗБОРИИ

Привет колега
Форума на Волво Клуб България не е платформа за реклама на частни сайтове,и поради тази причина линка не се отваря Wink .Рекламата на сервизи в този Форум е регламентирана,който желае може да прочете правилата...,и да реагира адекватно.
Множество хора се опитаха да отговорят на въпросите зададени от собственика на сайта,но за съжаление нищо не се случи -сайта е частен,и само мненията одобрени от собственика се допускат до общ достъп.Никой от нас не се чувства като "гъзолизец и клакьор"...,тъй че на този етап - всичко е "бла бла"!!!
Сайт на Волво Клуб България е създаден с идея за взаимопомощ,а не за задоволяване на комерсиални цели...,които някой се опитват да извлекът Wink ,този някой се казва Георги Терзиев. От тук на сетне мога да напиша поне 10 страници,в които да опиша "проблема" със собственика на частния сайт...,но смятам на този етап да се спестя това(не разполагам с необходимото свободно време,пък и желание).
Модераторите в сайта са съгласувани с Администраторите,принципа за избирането им е - 7 номинации от Администраторите към 3 от Волво Клуба(актуализация от края на миналата година).
В последните 4-ри години Форума е достъпно място за всички,които спазват правила за писане,определени от Администратори и Модератори.

Защо ни няма на страниците на volvocars? Това е въпрос на който никой не може да ти отговори Smile ,Михаема е писала няколко писма...,отговор така и не е получила!!! Аз съм отправял запитвания към Волен Чинков - отговора е "ще проверя"...,явно проблема е в нашата настоятелност,друго обяснение нямам.

От мен на този етап толкова Wink
Поздрави!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#30
Също така искам да вметна, че бе отправено запитване дали някои от темите с проблема на клуба да се преместят в общия форум за да се четат от всички, както и от теб колега. Това предполагам ще се реши най-скоро. Аз лично нямам нищо против, но мнението ми е че след като си заинтересован да се даде достъп до темата на теб без да занимаваме останалите колеги. Wink
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)