The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
сваляне на колянов вал шаиба с80 2.5тди

#11
За тази ролка дето попитах по горе можеш ли да ми дадеш малко инфо ,винаги правя няколко оборота на ръка преди старта
На тези,които ме предадоха,бих искал да кажа само:бъдете живи и здрави..!!На тези,които не ми помогнаха в труден момент:Благодаря,че ме направихте по-силeн!!!
Reply

#12
mevdo Wrote:Здравей градски !
................. там долният обтегач стрелката му трябва да е успоредна на корпуса където се монтира, ................. Wink

Може би това имаш предвид ?
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#13
Едната има прожина тя е горе която обтяга ремъка а другата се пада от долу нея и си е само ролка пак има елипса но неразбирам каде трябва да и сочи стрелката няма белег на главата а и в аутодата не мога да го разбера там
На тези,които ме предадоха,бих искал да кажа само:бъдете живи и здрави..!!На тези,които не ми помогнаха в труден момент:Благодаря,че ме направихте по-силeн!!!
Reply

#14
Е ето написал съм ти!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#15
Сега прочетох внимателно какво си ми написал и разбрах много ти благодаря няма да забравя за почерпката
На тези,които ме предадоха,бих искал да кажа само:бъдете живи и здрави..!!На тези,които не ми помогнаха в труден момент:Благодаря,че ме направихте по-силeн!!!
Reply

#16
Не се притеснявай, нека всичко да е ок, ако има нужда и снимка ще ти постна !
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#17
Тези дни ще вляза в гаража и ще направя така както ме съветва, но ако не е това проблема се чудя как мога да разбера какво му е, днеска взех размерите на дюзата и смятам да си направя една която да и сложа монометър и да и замеря компресията
На тези,които ме предадоха,бих искал да кажа само:бъдете живи и здрави..!!На тези,които не ми помогнаха в труден момент:Благодаря,че ме направихте по-силeн!!!
Reply

#18
Здр. отново всичко по центровката направих по учебник, но паля и отново не иска или ако запали е с много зор. Утанових че електронната дюза не ми работи,тукущо поръчах и след няколко дни ще пристигне.Свалих си всички дюзи и мисля да дам да ги тестват, аз си направих експеримент и закачих дюза за ГНП и завъртях със стартера излиза на облак от върха на дюзата но мисля да дам да ги замерят и да видя какво ще ми кажат някои знае ли колко струва електронната дюза в БГ. и колко струват другите които са без кабел (обикновенните)
На тези,които ме предадоха,бих искал да кажа само:бъдете живи и здрави..!!На тези,които не ми помогнаха в труден момент:Благодаря,че ме направихте по-силeн!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)