The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с километража

#1
Здравейте колеги преди няколко дена бях писал за осветлението в таблото с големи усилия смених крушките не можах да искарам цялото табло само до волана излезе обарнах го настрани и смених 6 крушки смених цвета ,долу горе стана някои части не осветява много добре но незнам ,и после като го намествах сложих го всичко наред свети ала бала оборитите играят за водата стрелката ок трагнах да правя едно крагче да видя дали стрелката за километража работи работеше но много тежко работеше от после действаше сякаш 1 секунда е назад не ми хареса изкарах пак вкарах после изобщо не трагна и после забелязах че големия и малкия километраж не очитат изминати километри малкия стои на 0 а големия свършаше на 86 сигурно 10 километра минах нито отчита изминато растояние нито работи стрелката с колко км се движа помогнете моля ви много съм бесен Благодаря Ви !!

#2
Преди малко излязах да пробвам пак и като натисна долната част на километража в движение тръгва но така тромаво се движи стрелката и другите километражи тръгват да отчитат след като си махна ръката си работа 5-10 сек после пада стрелката и спира незнам какво да правя как да го опрая някой ако знае да пише плс. Smile)))))



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)