The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Добавяне на екстри S60

#1
Здравейте,
Намислил съм да смянам SAAB 9-5 с Volvo S60 и да си се върна където ми е мястото, обаче като заглеждам коли обръщам голямо внимание на някои екстри като мултифункционален волан за управление на радиото от волана, темпомат и др и така не обръщам внимание на иначе не лоши екземпляри. Знаете ли как става добавянето на някои екстри? Защото знам, че на някои коли много от нещата си съществуват и трябва само да се добавят изводи и копчета (смяна на волан например).
Поздрави!
V70, D4, 2015г, 181 к.с., ръчни скорости
S60, D5, 163 к.с, автомат
S40, B4184S2, 2000г., 122к.с. , бензин + ГИ
Reply

#2
Освен поставянето на изводи и копчета.което не е трудно като начинание,се иска и обучение на фабричните модули,чрез софтуерна намеса,за да се знае,че ги има.Това в повечето случаи води до посещение на тясно специализиран сервиз и струва пари.
Към S 60 могат да се добавят много модули,които ги има в eBay и доста шведски сайтове.Можеш да сложиш например 7,2 тъчскрийн конзола на мястото на фабричната уредба,камера за заден ход вградена в плаката на номера,GPS,дори и цифрова телевизия.Монитори в подглавниците на предните седалки(за задно стоящите) и тн.Въпросът е от къде ще тръгнеш и докъде ще стигне интересът към надграждането.
Поздрави и успех в начинанието.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#3
А, аз още колата не съм купил, така че всичко е само в главата ми. ПО-скоро ме интересуваше дали мога да сменя волан без екстри с такъв с ектри, да се направи софтуерно обучение и да съм готов. Просто там са екстрите, които искам да ползвам - другите минават в графата "глезотийки"
V70, D4, 2015г, 181 к.с., ръчни скорости
S60, D5, 163 к.с, автомат
S40, B4184S2, 2000г., 122к.с. , бензин + ГИ
Reply

#4
Вече знаеш,че е възможно за волана.Преди това по VIN номера на колата трябва да се провери,дали същата има подготовка с инсталация по CAN и захранване.Защото ако няма,филма ще е по голям от обучението.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#5
Ок, мерси!
V70, D4, 2015г, 181 к.с., ръчни скорости
S60, D5, 163 к.с, автомат
S40, B4184S2, 2000г., 122к.с. , бензин + ГИ
Reply

#6
аз миналата седмица си сложих бутони за управлението на звука от волана. купих си само копчетата за 40лв,махаш капачката слагаш бутоните, то си има инсталацията и всичко тръгна отраз. преди време тъй като бях само с радио, си сложих радио с CD, радиото тръгна, всички функции си работеха, само не работеше осветлението на бутоните, в мото пфое му качиха нов софтуер срещу скромните 100лв за да свети. аз това съм добавял на моето като екстри, е има и други ама те вече са home made, като монитор на мясотто на навигацията, лупи на фаровете и т.н.
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)