The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XC70: Има ли ефект от задни калобрани?

#11
JMI Wrote:Супер, аз си сложих спойлер на багажника и сега съм оборудван нядявам се нито кал, нито вятъра да може да ме застигне Smile
Данчо, за лип спойлера ли говориш?
Иначе мога да ти дам една идея - да му смениш капаците на огледалата с хромираните Wink
На черното изпъква страхотно!
Стават и от ХС90 :mrgreen:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#12
JMI Wrote:Супер, аз си сложих спойлер на багажника и сега съм оборудван нядявам се нито кал, нито вятъра да може да ме застигне Smile

Може ли да те помоля за една снимка, за да видя как стоят калобраните на XC70 МК3 ? Ако може, бих искал и споилера да видя. Smile Благодаря.
[Image: ab271686.gif]
Reply

#13
boje Wrote:
JMI Wrote:Супер, аз си сложих спойлер на багажника и сега съм оборудван нядявам се нито кал, нито вятъра да може да ме застигне Smile

Може ли да те помоля за една снимка, за да видя как стоят калобраните на XC70 МК3 ? Ако може, бих искал и споилера да видя. Smile Благодаря.

спойлера на колегата може да го видиш тук
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=21299&start=470">viewtopic.php?f=16&t=21299&start=470</a><!-- l -->

в същност той има и калобрани така че и тях може да видиш ( към края на страницата са неговите снимки)
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#14
Много е красиво волвото. Много ми допадат, калобраните стоят като естествено продължение на калниците, а спойлерът придава много спортен вид.
Трябва да спра да гледам само ХС секцията- бях пропуснал темата- много готини снимки и коли има във форума! Smile
[Image: ab271686.gif]
Reply

#15
Дам, много е хубаво Волвото на колегата JMI. Поздравления!
Само че на Влади XC-то ми харесва най-много. :-)
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#16
Yankov Wrote:Дам, много е хубаво Волвото на колегата JMI. Поздравления!
Само че на Влади XC-то ми харесва най-много. :-)
:oops:

Следващият път почерпката е от мен Smile

Чакам да ми дойде един D3200 и ще му направя една професионална фотосесия ... че сега имам едно "папагалче", с което само ще го загрозя :mrgreen: :mrgreen:
Можем да ги наснимаме заедно с твоята, ще стане готина фотосесия - малкият и големият ХС Wink

п.с. Ако Данчо му вземе едни хромирани капаци на огледалата и го лъсне, с тази черна перла, ще стане уникално!
BG VOLVO Member #00409
Reply

#17
И аз ще трябва да почерпя, но идеята на Влади не е лоша, само че в моите очи неизглежда добре, за хромирани капаци - просто не я виждам така колата. Доста мислих за "хромирани" рейки на покрива, но не съм категоричен Smile

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#18
JMI Wrote:Супер, аз си сложих спойлер на багажника ...

Тъкмо щях да пиша, че не калобрани, а спойлер трябва за да не се цапа задното стъкло!
При мен се мокри съвсем малко...
Калобраните са измислени да пазят задните коли от камъчета и парченца кал - задното стъкло си се цапа от "мъглата", която излиза настрани от колелата... Да не говорим, че калобраните "заминават" при първия бордюр или дълбока кал, минати на задна скорост... Освен ако не си ги опънеш със синджирчета като шофьорите на ЗИЛовете едно време... :lol:
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.zanderbg.com">www.zanderbg.com</a><!-- w -->
Reply

#19
Не става да ги опънеш, защото не са гумени а пластмасови и ще ги нацепиш с такива маневри Big Grin
Volvo For life!
Reply

#20
Dodo 155 Wrote:Здравей Явор,
Да изкажа и аз моето мнение за калобраните.
Преди да сложа на моята, постоянно ми хвърляше кал по страниците и задната броня, но с калобраните вече колата изглежда чиста Smile
Взех си оригинални, защото са предназначени за колата и са като продължение на страничните пластмасови прагове.
Иначе в дъжд Тошо ти е казал - всички коли с 5-та врата завихрят и качват водата отзад, така че за това спасението е в задната чистачка Wink
Ако решиш да слагаш - само оригинални. По-скъпи са, но си заслужават. Меки са и не стават твърди зимата, така че не може да ги потрошиш в ледовете.

За мен най-правилното решение.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)