The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща на клуба на 22.04.2007

:lol:
Че кой друг да е :wink:
А на декемврийската среща, която на теб ти беше първа, седяхме на съседни маси, но ни делеше една колона :wink:
А на първата,на която бях /миналата година през лятото/, май още не беше се записала в клуба.
И това ако не е "скрита лимонка" /каквото и да означава това/ Tongue

:lol:
Че кой друг да е :wink:
А на декемврийската среща, която на теб ти беше първа, седяхме на съседни маси, но ни делеше една колона :wink:
А на първата,на която бях /миналата година през лятото/, май още не беше се записала в клуба.
И това ако не е "скрита лимонка" /каквото и да означава това/ Tongue

ми преди това проучваше положението и след като се убеди че хората в клуба са номер 1 реши да се присъедини Big Grin Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

ми преди това проучваше положението и след като се убеди че хората в клуба са номер 1 реши да се присъедини Big Grin Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

gadnia_metal Wrote:ми преди това проучваше положението и след като се убеди че хората в клуба са номер 1 реши да се присъедини Big Grin Big Grin Big Grin
Не се знае дали е проучвала само положението... или и някоя персона от клуба (имена няма да споменавам, както беше писал Жоро...) :lol: Big Grin :lol:
А че сме No1 - ЯСНО Е !!!
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]

gadnia_metal Wrote:ми преди това проучваше положението и след като се убеди че хората в клуба са номер 1 реши да се присъедини Big Grin Big Grin Big Grin
Не се знае дали е проучвала само положението... или и някоя персона от клуба (имена няма да споменавам, както беше писал Жоро...) :lol: Big Grin :lol:
А че сме No1 - ЯСНО Е !!!
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]

Вече са заличени, но не знам как да ги редактирам???? Да сложа с вече заличените номера.
V40 1999 1.8 115hp

Вече са заличени, но не знам как да ги редактирам???? Да сложа с вече заличените номера.
V40 1999 1.8 115hp

Вече са заличени, но не знам как да ги редактирам???? Да сложа с вече заличените номера.
V40 1999 1.8 115hp

Вече са заличени, но не знам как да ги редактирам???? Да сложа с вече заличените номера.
V40 1999 1.8 115hp



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)