The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
По-як двигател

#31
би ли ми дал малко инфо за този продукт, какво представлява и така :!: :?: :!:
и може ли заедно с него да се използва спортния филтър.
а генерацията горе доло колко ще ми струва някой има ли ориентир?
ина4е да кажа от какво съм въодошевен едни ден си седя пред нас в колата и нещто сменях ЦД-та а зад мене имаше една паркирана 7мица(ВОЛВО).след малко чувам нещо ревве ама много приятно все едно някой беше резнал накоя яка CBR-ка, излизам аз да видя какво се случва и гледам насъбрали се хора около волвака,и му се радват, момчето го изреза още няколко пити и го угаси.А аз отивам и го питам
брато на това какво му се е случило с дРигатела а той ми казва ами нищто само му махнахме катализатора, и му солжихме права тръба(волвото беше 2.0 5 цилиндъра и мисля 20V).
Интересува ме на волво 460 бодигард има ли кат. или не, и какви са последствията ако го махна и карам без него :?:
Reply

#32
би ли ми дал малко инфо за този продукт, какво представлява и така :!: :?: :!:
и може ли заедно с него да се използва спортния филтър.
а генерацията горе доло колко ще ми струва някой има ли ориентир?
ина4е да кажа от какво съм въодошевен едни ден си седя пред нас в колата и нещто сменях ЦД-та а зад мене имаше една паркирана 7мица(ВОЛВО).след малко чувам нещо ревве ама много приятно все едно някой беше резнал накоя яка CBR-ка, излизам аз да видя какво се случва и гледам насъбрали се хора около волвака,и му се радват, момчето го изреза още няколко пити и го угаси.А аз отивам и го питам
брато на това какво му се е случило с дРигатела а той ми казва ами нищто само му махнахме катализатора, и му солжихме права тръба(волвото беше 2.0 5 цилиндъра и мисля 20V).
Интересува ме на волво 460 бодигард има ли кат. или не, и какви са последствията ако го махна и карам без него :?:
Reply

#33
сигурно има, освен ако някой преди теб не го е изтърбушил. Нищо особено няма да се случи, само ще цапаш повече природата, ще спомогнеш за увеличаване на озоновата дупка и другия път като изгоря на морето ще знам че едното петно е от теб :twisted:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#34
сигурно има, освен ако някой преди теб не го е изтърбушил. Нищо особено няма да се случи, само ще цапаш повече природата, ще спомогнеш за увеличаване на озоновата дупка и другия път като изгоря на морето ще знам че едното петно е от теб :twisted:


Attached Files Thumbnail(s)
   
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#35
на пича с 7-та само шума му се е променил, като няма гърне реве повеч еи толкоз, ако искаш ефект вече мисли върху това което ти казах, но да знаеш че няма голяма разлика с 10-15 коня

а това което съм дал като линк е турбина само че на ток до колкото схванах, тъй като атмосферните двигатели дърпат въздух(създават вакуум) когато работят, тези са се изхитрили и чрез тази турбина вкарват повече въздух отколкото си дърпа двигателя и тъй като повече въздух иска и повече гориво, компютъра го набавя и по този начин се повишава мощността, а ако найстина вдига и споменатите 25% в мощността нещата стават интересни, но аз не бих разсчитал чак на 25%, айде и успех.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#36
на пича с 7-та само шума му се е променил, като няма гърне реве повеч еи толкоз, ако искаш ефект вече мисли върху това което ти казах, но да знаеш че няма голяма разлика с 10-15 коня

а това което съм дал като линк е турбина само че на ток до колкото схванах, тъй като атмосферните двигатели дърпат въздух(създават вакуум) когато работят, тези са се изхитрили и чрез тази турбина вкарват повече въздух отколкото си дърпа двигателя и тъй като повече въздух иска и повече гориво, компютъра го набавя и по този начин се повишава мощността, а ако найстина вдига и споменатите 25% в мощността нещата стават интересни, но аз не бих разсчитал чак на 25%, айде и успех.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#37
Само не разбрах колко му струваше удоволствието на Роки?!?
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#38
Само не разбрах колко му струваше удоволствието на Роки?!?
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#39
Rokoko, честито!!!
Reply

#40
Rokoko, честито!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)