The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
55W Xenon на S40 2004<

#21
Dodo 155 Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:Кой е Виктор. :roll: :?: Иначе към казаното само ще допълня и аз имам ксенон на лупи на V 40-ката и никой не ми е присветвал :oops: , но истината е, че оригиналният ксенон задължително е съпроводен с система за измиване на фаровете, както и с автоматично регулиране Wink
Ето това момче - <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=20288">memberlist.php?mode=viewprofile&u=20288</a><!-- l -->

Да, прав си за автоматичния реглаж и системата за почистване, която се слага, за да чисти фаровете от лед и сняг, т.к. ксеноновите светлини излъчват много по-малко топлина и фаровете лесно се заледяват Wink

Не ти присветват, защото са ти добре регулирани.

Вярно е, че излъчват по малко топлина, но са винаги топли. При теб, някога заледни били ли са, защото при мен никога, а карах на -14 в Алпите! Wink
Volvo For life!
Reply

#22
JMI Wrote:
Dodo 155 Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:Кой е Виктор. :roll: :?: Иначе към казаното само ще допълня и аз имам ксенон на лупи на V 40-ката и никой не ми е присветвал :oops: , но истината е, че оригиналният ксенон задължително е съпроводен с система за измиване на фаровете, както и с автоматично регулиране Wink
Ето това момче - <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=20288">memberlist.php?mode=viewprofile&u=20288</a><!-- l -->

Да, прав си за автоматичния реглаж и системата за почистване, която се слага, за да чисти фаровете от лед и сняг, т.к. ксеноновите светлини излъчват много по-малко топлина и фаровете лесно се заледяват Wink

Не ти присветват, защото са ти добре регулирани.

Вярно е, че излъчват по малко топлина, но са винаги топли. При теб, някога заледни били ли са, защото при мен никога, а карах на -14 в Алпите! Wink
Данчо, не ми давай пример за Швейцария, че започвам да си ям чорапите от яд ... защото знам къде живея :mrgreen: :lol:
Да, дори и при по-високи стойности ... но при ХС90 фарът е доста голям, а лупата е далеч от "стъклото". Прави леден ръб и върви нагоре, особено ако навън е много студено и вали по-мокър сняг ... но "духна" ли с пръскалките, пада всичко Wink
Иначе за мръсотия - никога не ми е правило впечатление, че не се вижда добре ако е мръсен.
BG VOLVO Member #00409
Reply

#23
Аз се чудех, защо има световната криза за чорапи напоследък, че чак тука ни застигна! :mrgreen:

Може би, имаш право за xc90 и разстоянието до стъклото! Знаеш ли, при мен ако ползвам скапана течност за чистачки (Английска) и карам в Европа, след като пръскам известно време и вали снаг, тогава се получава едно натрупване, което съм чистил с четка по-време на път!

Поздрави!
Volvo For life!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)