The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Светеща сигнална лампа на DSTC на XC 60 185 к.с.

#1
Преди две седмици си купихме XC 60 185 к.с., автомат, 2009 г. и от 2 дни почна да ми свети сигнална лампа на DSTC. Интересното е, че при спиране и изгасяне на автомобила лампата изчезва, но след като минеш след това 5-6 км. компа отново светва и показва проблем с DSTC и AWD. Ходих до МП и там на първо четене ми казаха, че може да е запушено филтърчето на диференциала, можело да има нужда от масло в диф., можело да е помпа или недай си боже някакъв модул или блок така и не разбрах за какво става въпрос тъй като колата е нова за мен, но това нещо струвало около 700 лв. Някой имал ли е моите несгоди и ако ДА как ги е решил. Аз след НГ влизам в бокса в МП, но ако можете да ми помогнете с опит и информация ще съм благодарен
Reply

#2
Evto Wrote:Преди две седмици си купихме XC 60 185 к.с., автомат, 2009 г. и от 2 дни почна да ми свети сигнална лампа на DSTC. Интересното е, че при спиране и изгасяне на автомобила лампата изчезва, но след като минеш след това 5-6 км. компа отново светва и показва проблем с DSTC и AWD. Ходих до МП и там на първо четене ми казаха, че може да е запушено филтърчето на диференциала, можело да има нужда от масло в диф., можело да е помпа или недай си боже някакъв модул или блок така и не разбрах за какво става въпрос тъй като колата е нова за мен, но това нещо струвало около 700 лв. Някой имал ли е моите несгоди и ако ДА как ги е решил. Аз след НГ влизам в бокса в МП, но ако можете да ми помогнете с опит и информация ще съм благодарен
Колата с 4 еднакви (като размер) гуми ли е?
На диагностиката в МП би трябвало да е показало точно какво е :roll:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#3
Всички гуми са еднакви
Нищо не показа диагностиката освен завишено налягане на маслото в диференциала. Ще карат по метода на изключване първо доливане на масло и подмяна на филтър и т.н. докато разберат къде е проблема.
Reply

#4
Според мен няма как повишеното налягане да се дължи на недостиг на масло, че да доливат... По-скоро логично погледнато е някакво запушване, за да е повишено налягането...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)