The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
гасне в движение

#1
добър ден колеги колата ми е 440gl 1,8 моноинж 1995г работи само на безин отскоро имам следния проблем колата гасне в движеие и след кратки усилия пали отново.Какво съм направил до момента премахнах имобилаизера и алармата,почистих свещите и кабелите им както и праха ит дистр капачка и бобината,подмених и някои от маркучетата на вакуума, след всичко това има малък ефект но пак гасне.Моля ако имате нещо в предвид по този въпрос да ми напишете предварително благодаря.
Reply

#2
Кога си сменял горивен филтър за последно
Reply

#3
добър въпрос скоро не но се насочвам по скоро към катализатора защото като върви върви както трябва вие какво мислите
Reply

#4
Ами пробвай първо с горивният филтър,пък ако не се оправи сваляй катализатора
Reply

#5
Здравей. Колега имах същия проблем и се оказа от дюзата. 0280150685-номер bosch
Reply

#6
мерси засега още нищо не съм сменял днес ще отпочна и ще пиша какъв е резултата
Reply

#7
след смяната на филтъра има промяна но пак гаснеше днес изключих ламбда сондата и не ми е гаснала но ще и проведа някои магии като махане на катализатора и ултразвукова вана па ше видиме после надявам се да е ок защото дюзата е близо 500лв благодаря на всички
Reply

#8
здравеите отново,чувствам се, длъжен да кажа какво направих и какъв беше резултата,смених горивен филтър ефект малък. почистих свещи капачка същото,почиствах дюзата и в краина сметка тя изгоря,подмених я с втора употреба от рено ефекта остана същия и в краина сметка смених свещи с кабели, капачка, палец и датчика на кол.вал нешата се оправиха тотално.но за да стигна дотук, прочетох много във темите на форума, за което благодаря на пишещите . е това е от мен безавариина на всички.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)